HVALA VAM SVIMA.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

HVALA VAM SVIMA....

Oceni ovaj blog
raznježili ste me....doveli do onog momenta kad bi suze same krenule od sebe....suze radosnice .....jer lijepo je vidjeti da ima ljudi kojima je stalo....i zato samo veliko veliko hvala od srca za rodjendanske čestitke....možda jednom.....na nekom mjestu....bude prilike da zajedno provedemo taj moj rodjendan....tko će znati što nam sudbina nosi i što je zapisano u našim knjigama života...ja samo znam da bih to voljela....više od ičega na ovome svijetu...jednom sjesti preko puta vas i svakome pojedinačno reči iskreno HVALA.....za sada mogu samo ovako.....niti ne znate što mi znače vaše riječi podrške, riječi pune topline....to je hrana za moju ispaćenu dušu...moj pokretač za dalje...iz dana u dan.....

mogu vam samo poslati ovako jedan virtualni zagrljaj, jedan poljubac...ali za sve vas on stiže ravno iz mojega srca i moje duše....

HVALA VAM.....

Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na Facebook Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na Google Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na My Yahoo! Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na Live Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na MySpace Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na Twitter Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na Digg Pošalji "HVALA VAM SVIMA...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Aribi (avatar)
    Sve najbolje draga i srecan rodjendan!
  2. ana eva (avatar)
  3. hirajgoagain (avatar)
    e srecan isto
  4. poetessa (avatar)
    Sve najlepše draga takođe!
  5. LJILJA MMM (avatar)
  6. Vlado (avatar)
    :zag:
  7. Tol (avatar)
    injaooo plavojčice moja!! el sam ti rekla: sretjan roooodjuuus???
  8. Tamišarka (avatar)