Када Те нема - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Када Те нема

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]" Дружење са Тобом, када ниси ту мењам дружењем са књигама. Када желим да причам, слушају ме добро као Ти; када желим нешто ново да чујем, ту су, прочитам, али није довољно.. Ђаво да ме носи! И мене и моју потребу за Тобом! Недостаје тај загонетни осмех, тај поглед у даљину, уздах који у себи носи стотине питања, мирис ране јесени онако након кише, који носиш са собом, и недостајеш Ти, мила моја, недостајеш толико да неретко заборавим да удахнем. Затворим очи, замислим Те па тако сатимa седим и размишљам, али добро је када их отворим.. Оне су опет ту, оне, када се већ Ти не одазиваш. И пишем Ти, стално. Истина, не стиже то до Тебе, јер овај ветар није добар поштар; он то ваљда некој другој понесе, некој којој у том тренутку више треба. Надам се да је утеши, да је смири да неко на њу мисли. Можда и дође до Тебе, али Те види са осмехом па оде. Можда, не знам, али се надам да је тако. Да си насмејана и да си срећна. А и када би стигло до Тебе, дошла би ми, тако се тешим.. "
[/COLOR][/B]
[IMG]http://lifeasahuman.com/files/2011/03/bwwindwomangirlsblackandwhitegirl-e8b1b14bd7717fe4e3e2f4c3f30006a6_h.jpg[/IMG]

Pošalji "Када Те нема" na Facebook Pošalji "Када Те нема" na Google Pošalji "Када Те нема" na My Yahoo! Pošalji "Када Те нема" na Live Pošalji "Када Те нема" na MySpace Pošalji "Када Те нема" na Twitter Pošalji "Када Те нема" na Digg Pošalji "Када Те нема" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari