Blizanci u stomaku - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Razvodnik

Blizanci u stomaku

Oceni ovaj blog
[IMG]http://i57.servimg.com/u/f57/14/07/52/42/twins10.jpg[/IMG]

Blizanci u stomaku razgovaraju:

- Da li veruješ u život posle rođenja?

- Naravno, sigurno postoji nešto nakon rođenja. Možda smo ovde baš zato da se pripremimo na život posle rođenja.

- To je glupost. Nema života posle rođenja. Kako bi taj život uopšte izgledao?

- Ne znam tačno, ali uveren sam da će biti više svetla i da ćemo moći hodati i jesti svojim ustima.

- To je potpuna glupost. Znaš da je nemoguće trčati i jesti svojim ustima, pa zato imamo pupčanu vrpcu. Kažem ti, posle rođenja nema života. Pupčana vrpca je prekratka.

- Uveren sam da postoji nešto posle rođenja. Nešto skroz drugačije nego ovo što živimo sad.

- Ali niko se nije vratio od tamo. Život se posle rođenja završava. Osim toga, život nije ništa drugo nego postojanje u uskoj i mračnoj okolini.

- Pa ne znam baš tačno kako izgleda život posle rođenja, ali u svakom slučaju ćemo sresti našu mamu. Ona će zatim brinuti za nas.

- Mama? Ti veruješ u mamu? Pa gde bi po tvome ta mama bila?

- Svuda oko nas, naravno. Zahvaljujući njoj smo i živi, bez nje ne bismo uopšte postojali.

- Ne verujem. Mamu nikada nisam video, zato je jasno da ne postoji.

- Da, moguće. Ali ponekad, kada smo potpuno mirni, možemo je čuti kako peva i miluje naš svet. Znaš, uveren sam da život posle rođenja zapravo tek počinje...

Pošalji "Blizanci u stomaku" na Facebook Pošalji "Blizanci u stomaku" na Google Pošalji "Blizanci u stomaku" na My Yahoo! Pošalji "Blizanci u stomaku" na Live Pošalji "Blizanci u stomaku" na MySpace Pošalji "Blizanci u stomaku" na Twitter Pošalji "Blizanci u stomaku" na Digg Pošalji "Blizanci u stomaku" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari