Zasto muskarci Beograda postaju toooliki ******??????

Shetam se ja danas po Knezu sa drugom....I buljim u ljude

Narawno, dewojke sam vec nawikla da budu obucene u uske farmerke , zlatne patike, kratke jakne sa krznenom kapuljacom i kacketima....i narawno sa ispeglanim plawim kosama....

Ali decaci???

Tek sam danas provalila da decaci mojih godina (16-17) i stariji su POTPUNO ODLEPILI
****** poceli i oni da nose zlatne patike!!!! I jakne sa krznom...samo shto ne pocnu sminku da stawljaju!!!!

Shta se dogodilo sa onim opushtenim frajerima, koji idu u trenerkama i normalnim patikama, i koje boli ku*ac za swe???? Swe manje ih ima! :???:

majke mi, svet je otisao u tri lepe, i mi zajedno sa njim....
 
tara623:
samo sto svi imaju cvrsto izgradjen politicki stav koji brane do iznemoglosti)
e to mi kazi,to mi treba za malo verbalnog sukoba da ne bude dosadno :lol: mada, i ja sam takva po pitanju politike,ne bi valjalo da budemo u suprotnim taborima :lol:
inace i pretpostavljala sam da je tako neka situacija otprilike,bas bih mogla da prosetam do fpn-a kao slucajno da osmotrim situaciju ili sapletem nekog kolegu na ulazu :lol:
jos da nadjem samo gde se nalazi faks :neutral:
 
@svetolik: jao znala sam da si pravnik :mrgreen: sto se tice zena na faksu,znam da nisu nista bolje,mahom izgledaju klonirano i zasu.mada sa izuzecima naravno,znam nekoliko skroz ok ljudi.jbt ja sam nazalost durstvenjak u mozgu i prirodnjak u dusi tako da znam mahom ljude sa drustvenih fakulteta,mislim i u gimnaziji sam bila drustvenjak,al sam se uvek bolje slagala sa prirodnjacima :lol: zivot me nije mazio.
@enrique: steta,a i stepenice ispred fakulteta u bg su bas pogodne za spoticanje kolega,onako dugacke,jos kad se zaledni,mora da je tu svasta bivalo :lol:
inace ne znam da li su novosadjani vise isfeminizirani,ali vezano za novosadske muskarce nekako sam oduvek imala problem da povezem muskarca i novosadski akcenat,nekako mi je vise zenski.neki dan sam bila sa troje novosadjana u kolima i pricamo nesto,a ja kako sam brzogovoreca (evo ni sad ne mogu da prestanem da kucam) sve cekam da onaj zavrsi recenicu i naprezem se da ostanem skoncentrisana...nekako previse flegmaticno,nije mi to za muskarca,ja pomislih daj malo energije tu ubaci i zavrsi faking recenicu :lol:
evo sad ce svetolik da me mrzi dok je foruma.
jao kako sam losa.
 
Pa da hebeno je to Beogradjanima nas izgovor izgleda pederski feminizirano ,a opet Novosadjanima BG naglasak deluje kao da se radi o ciganima sa Najlona ili Futoske sve u svemu ko ce svima udovoljiti :mrgreen:mada i novosadjanima zrenjaniski naglasak i kikindski isto igleda pomalo pederski sto jes ,jes :lol:
@Banshee stvrano sram te bilo necemo vise da se igramo tako :lol:nego stvarno nije mi jasno di svi zurite tako pa ima vremena ?:mrgreen:
 
"Bila i u Nisu pre nekoliko meseci, i ono je jos gore!!
Tamo su jos dizelasi!!!! I widela sam barem petoro njih u roze majici!
Alo, roze majica?????
Obesila bi ga za primer na sred Trga.."
Ja bio u Sofiji pre nekoliko meseci tamo je jos gore nego u Nisu ,svi nose neke srebrne lancine debele dva prsta i opasne frizure i neke socjalne tetovaze:lol:ali zato su bugarke veoma slobodoumne i na plazi ne opterecuju svoje telo nepotrebnim i sputavajucim detaljima kao sto je npr. gornji deo kupaceg i slicne gluposti koje nepravedno sakrivaju bozije delo :mrgreen:
 
svetolik:
Pa da hebeno je to Beogradjanima nas izgovor izgleda pederski feminizirano ,a opet Novosadjanima BG naglasak deluje kao da se radi o ciganima sa Najlona ili Futoske sve u svemu ko ce svima udovoljiti mada i novosadjanima zrenjaniski naglasak i kikindski isto igleda pomalo pederski sto jes ,jes
@Banshee stvrano sram te bilo necemo vise da se igramo tako nego stvarno nije mi jasno di svi zurite tako pa ima vremena ?
ne znam,ja kada neko krene da mi oteze u razgovoru i nikako da zavrsi recenicu,dobijem fizicke bolove od naprezanja i cekanja ne bi li agonija konacno dosla kraju :lol:
sta cu kad sam zivac i kada volim da pricam brzo,a ja da moram da pricam vasim tempom zauvek bi ostala nedorecena - uvek imam mnogo toga da kazem :lol:
mi pricamo ciganski? pih,dodji ti u beograd pa cu da te vodim u karton siti da vidis kako pricaju.
beogradjani bas kul pricaju :mrgreen:
osim ako ne pricaju onaj preforsirani beogradski e to ne volim,tipa - beoooooograd,jeeeeeeeebote i tako to...bljaks :mrgreen: al to se uglavnom tripuju iz odredjenih delova grada,ostali su normalni i ne pricaju felericno.
 
dobro Banshee ne zive svi u tako elitnom delu grada pored tako sofisticiranog komsiluka :mrgreen:sta ce oni jadni sto odrastaju u "dzungli na asvaltu" sto im je svaka druga rec "brate " mislim svima se to omakne ponekad al bas u tolikoj meri a ja am uglavnomtakve poznavao ,mada su mi Obrenovcani jos ludji sve nesto brzina krminal,droga ,pare,utoke,ovo, ono stvarno komedija ziva :lol:mada jopet ni tu ne treba generalizovati.
p.s. pih od celog Beograda da me vodis bas u Karton city :twisted:
 
Da to nije ovako izgledalo :D

spaceball.gif


Sedite i opustite se... :D
 
Poslednja izmena:
koliko vidim situacija je ozbiljna. na osnovu mog dugotrajnog i mucnog razmisljanja o navedenim "misevima" mislim da bi trebalo postupiti sledece:
1. izlepiti grad sa mojom slikom sa par cica u dark fazonu
2. pustiti te slike u svim javnim medijima kako u drzavi tako i u inostranstvu
3. posetiti moj sajt na netu sa vec postojecim slikama sa cicama koji nazalost ne mogu da objavim jer mozda ce da zatvore ovaj zanimljiv blog
4. pustiti neki death ili black metal

ovo ce prouzrokovati da svi ti fegeti umisle da se cice pale na metal i taj stajling pa ce svi poceti da furaju taj fazon

e to je bila sala a sada starno
prava faca se ne prepoznaje po tome sta nosi vec njegovo licno obrazovanje( mislim na kulturu, higijenu i ls.)
kad bi svaki 3 mustarac procitao pravila lepog ponasanja tj. bonton mislim da bi ovaj grad izuzetno uznapredovao.(mada mogle bi to i devojke). e ta vremena playboy momaka su prosla. to roze, zlatno, svetlo zeleno to furaju samo nabedjeni momci koji misle da su frajeri jer se i devojke pale na to. one se pale na MENE (opet sala). pale se na normalne likove sa lepim manirima i parama nazalost mada ja nemam kesa previse. vecinom me devojke izvode ali pravi zavodnik i dzentlmen nikad ne odaje sa kojom je bio i sa koliko njih. e pa momci sta da vam kazem sem da za pocetak nadjete par drugarice samo drugarica i da pocnete da kapirate zanski mozad. nije tesko samo nemojte da furate zlatno i roze.
 
Ma za sve su to krivi zabari ja vam kazem oni su prvi poceli da furaju te izbledele uzane farke ,pa onda uzane majce dugih rukava sa sarenim gey motivima i spicaste patike ,pa onda one frizure sto su njihovi fudbaleri nose ala Del Piero i Toti ,pa onda gey lobi Armani ,D&G,Valentino ...pa se posle ta posat prosirila i van Italije ,mislim u glavnoj Armanijevoj robnoj kuci u Milanu uopste nema razlike izmjedju muskog i zenskog odelenja :shock:bio ja i vido ,a i tipovi su vec poceli da im se prijateljski ljube u obraz i diraju po guzi iako su strejt ,tako to ide ako se ovaj trend nastavi bice toga i ovde:-? ,Zato zene odmah u akciju odlucno uzmite baklje ,palice ,molotovljeve koktele i udri po ambasadi i onom njihom kulturnom centru ,a posle po radnjama ,i to sve surovo i deskruktivno da bidne :twisted::mrgreen:
 

Back
Top