MACHE U TROLEBUS - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

MACHE U TROLEBUS

Oceni ovaj blog
Hirurški rez, da ne kažem isečak budućeg velikog hita,
među najnovijim izdanjima u štampanoj i elektronskoj formi,
mog velikog prijatelja Nikodima Đačića, večitog seljaka iz Babušnicu.

Ovo sam iseko njegovo dnevnikuvanje, ako vidi, naje.o sam.

MACHE U TROLEBUS

Trgo se negde kodi Beograđanku, trolebus se napunil, nemož više ni igla da stane, na stanicu ljuđi kolko oč, vido jedno mačence u potesnu majičku, sas poo… ohohodlbok dekolte i sas onej kako ih vikaju vruće pantalonće, more prežeške, a one tesne, kako li i navleče (valjda sas ložicu za cipelke), uvlekle se baš tam kude trebe, u razdeljak ju ljubim.
Uleze mačeto u moj trolebus jedva se uvleče, nasloni se sas sisće, na leđa odi nekvog bilmeza, e što nesam ja taj bilmez, neći si baš ima sreću.
Bilmez izleze na sledeću stanicu, te ja sg bolje vidim mačeno, a ono ne miruje, stalno se nekvo isteza, prebacuje se s nogu na nogu, ripa ko da igra uz nekvu muziku, a dupenceto samo ljuška, morsku boles da dobijem, srce mi zatreperi, oče da iskoči načisto, ne mogu da uvatim vazluk, pa sve na kratki uzdasi dišem, ah,ah,ah…lele, lele, lele.
Taman si se ja tako užive, poče mi se kruti, muti pred oči, kad mi se neko prodera na uvo, karte na pregled… molim, u jeba ti i kontrolu i kartu, de me sg najde. Otide si kontrola, ja pogledam u onija pravac, ona još tam, preko puta nju, stoji nekav čiča ,pa jedno osamdese mu je, sigurno.
Čiča okrenut naspram nju, odlutal sas misli koj znaje kude, al pogled mu legal na njeniot dekolte, pa izgleda ko da bulji, primeti i ona toj.
Mače – Šta je matori, voliš da gledaš izloge?
Čiča, trže se – Molim, meni nešto kažeš, dete.
Mače – Tebi kažem bre, voliš da gledaš izloge, aaa, prodera se.
Čiča, tek sad svestan sveta oko sebe – Volim, volim, al sad gledam s koje strane da uđem u radnju.
Mače – Iju matori, pa ti bi da je.beš, pa još i pozu biraš.
Čiča – Ma ja bi da uđem, živ se upiša, ubi me prostata.
Mače, razgoropađeno – ej, majstore, stani, stani bre, ******.
Majstor (vozač) – šta je sad, još nije stanica, sačekaj malo.
Mače – Neću bre da čekam, oću da izađeeeem, odma.
Majstor ukoči u mestu, negde oko Kalenića, u taj momenat nas neka budala naguzi, otpozadi,sas kombi, ja udari sas glavu u onuj šipku, za držanje, ovolka mi čvoruga iskoči.
Kad se otvoriše vrata na trolu, mače istrča i izgubi se u Kursulinu ulicu, matori nemogaše da ulezne u radnju, pa se umoča usred trolebus, a svi mi što beosmo odi muški rod koji se najdomo u trolu kao svedoci na događaj, sve mu po spisak i na gomilu i familiju i godine i prostatu i mamu i tatu, što se umoča, što onakvo mačence iskara iz prevoz.
Na posletku stigo si dom, sav izlomen i nadrkan, jedva promrmlja dobar dan i otido da sise i ja olakšam.

Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na Facebook Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na Google Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na My Yahoo! Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na Live Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na MySpace Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na Twitter Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na Digg Pošalji "MACHE U TROLEBUS" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hakim bej (avatar)
  2. Soradze (avatar)
    Hvala na divnom tekstu. Odavno se nisam ovako slatko nasmejala. Napravo još neki hirurški rez!!
  3. Soradze (avatar)
    Hvala na predivnom tekstu! Odavno se nisam ovako slatko nasmejala. Napravi još neki hirurški rez!
  4. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Hvala na predivnom tekstu! Odavno se nisam ovako slatko nasmejala. Napravi još neki hirurški rez!
    Biće još rezova, možda ne baš ovakvih, ali će bidne.
  5. Silton (avatar)
  6. Benvenuto (avatar)
    Bilmez
  7. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Benvenuto
    Bilmez
    Jedan matori.
  8. poetessa (avatar)
    Baš sam se nasmejala...

Sjajno...
  9. Silton (avatar)
    Citat Original postavio poetessa
    Baš sam se nasmejala...

Sjajno...
    Hvala, hvala, u ime mog pobratima Nikodima.
  10. Lord Gledston (avatar)
    E bas lepo.Toliko lepo,da se neko umoca od smeha,dokcita tekst. Samo tako nastavi,zivot je mnogo ozbiljan,ovo nam treba !!!
  11. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Lord Gledston
    E bas lepo.Toliko lepo,da se neko umoca od smeha,dokcita tekst. Samo tako nastavi,zivot je mnogo ozbiljan,ovo nam treba !!!
    Hvala, Lorde.