Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak

Oceni ovaj blog
"Znate kako se ono kaže - čekić su u stanju da pokvare, kamoli avion. " ---- ma čekić je univerzalna, jošte pomalo i komplikovana višenamenska alatka ; stoga je i lako kvarljiva . Ali kliker , e zato treba biti onako baš dibidus , ali dibidus otkačen pa kliker da pokvariš !
Elem , moj provincijski komšija , eksšešeljevac , sadanji naprednjak , ponosno povede predškolsko dete na predizborni miting , lokalnih naprednjaka !
Dete cvili ko ljuta guja , a komšija, vuče li vuče potomstvo na sretni događaj.
Dete viče : neću, neću tata !
A narodnjak komšija : zašto srećo moja !
A klinac iz ptnih žila : neću , vidi kakvi su - i kliker će da pokvare , smejaće mi se svi sutra u zabavištu !

http://www.danas.rs/danasrs/kolumnisti/avion_zvani_novak.881.html?news_id=270051

I zaista , klikeri više ne rade nikom , odozgo na dole - pokvareni !

Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na Facebook Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na Google Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na My Yahoo! Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na Live Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na MySpace Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na Twitter Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na Digg Pošalji "Čekić su u stanju da pokvare - Avion zvani Novak" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    I zaista , klikeri više ne rade nikom , odozgo na dole - pokvareni !

Ma, rade...nego im nisu za lčnu upotrebu
  2. 123loncar (avatar)
    ...ma klinci kažu : ne rade klikeri... vidiš da državno i opšte ljudsko dobro ne postoji , jer klikeri ne rade !