Dobar vam dan... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dobar vam dan...

Oceni ovaj blog
Eto, još jedan dan stigao...i još smo tu...moja patuljčica i ja....

još iste snove imamo..
još prema suncu gledamo...
i neka je irealno...
ali nama je to idealno...
još je ovdje..
još sam ovdje...

govore da je rastanak blizu..
ne vjerujem i nedam...
jača sam od toga...
jača i od samoga boga...
jer isti san imam
da je dugo dugo još gledam...

Pošalji "Dobar vam dan..." na Facebook Pošalji "Dobar vam dan..." na Google Pošalji "Dobar vam dan..." na My Yahoo! Pošalji "Dobar vam dan..." na Live Pošalji "Dobar vam dan..." na MySpace Pošalji "Dobar vam dan..." na Twitter Pošalji "Dobar vam dan..." na Digg Pošalji "Dobar vam dan..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. faraonn (avatar)
    ...patuljčica
    i vjesnik i nosioc čarolija
    ona je sigurno jača
    od svega i Ničega
    s njom u Društvu prkosi
    i to je Zrak koji
    svjetlost nosi...
    ...sa vama je bar trista andjela
    i jedna golubica bijela
    iz Faronn-ovog Luxor_a
    jutros poletjela...
  2. iamblond (avatar)
    Golubica bijela sletjela na moj prozor
    Šapnuh joj nježno poruku i odletjela ona opet k tebi...
    sačekaj je, neka ti je prišapne....
  3. Karen_Souza (avatar)
    Prosto je neverovatno koliku nam snagu snovi mogu dati. Trebalo bi da još češće budemo deca, pustimo mašti na volju i uživamo u svakom snu koji nam ona donese.

4. LJILJA MMM (avatar)
    samo da dodbacim jedno jako umorno, sanjivo
  5. Lord Gledston (avatar)
    LJILJA MMM Zdravo.Sudeci po tvojim izvanredno kratkim napisima,tj.zapazanjima,imam utisak,da si ti,konstantno sanjiva.Sama kazes,da si umorna i sanjiva - e pa ja se pitam,zasto je to tako??? Usled cega si ti stalno umorna,i kako kazes sanjiva? Gde provodis lude noci? Lezi uvece oko 22 -23
    sata,i bices uvek odmorna!!! Ajd zdravo,pozdravljam te - prihvati gornji savet,jer je dobronameran.
  6. Lord Gledston (avatar)
    Narodna izreka kaze: san je laza,Bog je istina! Ostavite se sanjanja. Pristupite zivotu,otvoreno i odvazno. Uzmite zivot u svoje ruke i...........
    i upravljajte sa njim. Cvrsto.Muski!.Mislim da su i zene,danas sposobne,da zivot cvrsto drza u svojim rukama,isto toliko dobro,kao i
    muskarci. Mozda i mnogo bolje,jer su zene ,strasno mnogo napredovale,i psihicki i fizicki.