Nije se co'ek ubio,sta vi pricate? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?

Oceni ovaj blog
Upravo sada citam jedan clanak i ne znam sta da mislim o tome,mada ako razmislimo i ima logike u svemu ovome. Radi se o tome da se Hitler ipak nije ubio sa svojom zenom u bunkeru,vec da je to samo bio podmetnuti scenario da bi se izvukao i nastavio zivjeti zivot negdje drugo u miru. Evo ja cu da vam proslijedim taj link da vi procitate pa donesete svoju odluku. Neki ga krive,neki ga podrzavaju u svakom slucaju nisam nacista,al' nije on budala bio

i kako on rece u fazonu "Ostavio sam mali broj Jevreja da vidite sa kim imate posla" ....

EVO GA LINK : http://www.novi-svjetski-poredak.com/2012/12/29/teorija-zavjere-hitler-je-poslije-rata-zivio-i-radio-u-argentini/

Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na Facebook Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na Google Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na My Yahoo! Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na Live Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na MySpace Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na Twitter Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na Digg Pošalji "Nije se co'ek ubio,sta vi pricate?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari