СУЗЕ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bracaco

СУЗЕ...

Oceni ovaj blog
СУЗЕ...

Плачите очи моје
спустите топлу кишу
залите острво туге
на ком успомене дишу
Плачите очи моје
сперите душу сетну
однесите мисли болне
и чежњу голему на ветру
Плачите очи моје
за љубав што почива
сахраните жељу ову
што у мени још је жива
Плачите очи моје
сузе ви не жалте
ту на гробу овом
где ми снови леже...

Pošalji "СУЗЕ..." na Facebook Pošalji "СУЗЕ..." na Google Pošalji "СУЗЕ..." na My Yahoo! Pošalji "СУЗЕ..." na Live Pošalji "СУЗЕ..." na MySpace Pošalji "СУЗЕ..." na Twitter Pošalji "СУЗЕ..." na Digg Pošalji "СУЗЕ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tamišarka (avatar)
    Tužno
  2. bracaco (avatar)
    [QUOTE=Tamišarka;bt247128]Tužno :([/QUOTE]

I tuga je nazalost deo nas, deo koji najcesce pise pesme :)
  3. Tamišarka (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    I tuga je nazalost deo nas, deo koji najcesce pise pesme
    Tugu osecamo u momentu njenog buđenja, a srecu, tek kada prođe.
  4. RiadaT. (avatar)
    Sreća i tuga,dva vijerna druga...pozzz Bracaco
  5. bracaco (avatar)
    [QUOTE=RiadaT.;bt247182]Sreća i tuga,dva vijerna druga...pozzz Bracaco:)[/QUOTE]
    Jeste ruku pod ruku :)
  6. Lord Gledston (avatar)
    E,bracaco - sto toliko suza izroni,za tako kratko vreme! Ove godine je bila velika susa.Da smo znali,koliko ti suza (to je kao kisnica) mozes da
    namocis,mogli smo da te platimo kao savetnika,u nekom poljoprivrednom dobru.Tvoja bi duznost bila,samo da ronis suze,te da navodnjavas
    u plastenicima,rano povrce.Narocito zelena salata,ona mnogo brzo raste,kada se suzama zaliva.I sto je jos najvaznije,takve salate,budu
    jako socne i divne za salatu. Zelim ti dragi moj BRACACO,jos puno suza,i sto pre......u poljoprivredu.
  7. bracaco (avatar)
    [QUOTE=Lord Gledston;bt249783]E,bracaco - sto toliko suza izroni,za tako kratko vreme! Ove godine je bila velika susa.Da smo znali,koliko ti suza (to je kao kisnica) mozes da
    namocis,mogli smo da te platimo kao savetnika,u nekom poljoprivrednom dobru.Tvoja bi duznost bila,samo da ronis suze,te da navodnjavas
    u plastenicima,rano povrce.Narocito zelena salata,ona mnogo brzo raste,kada se suzama zaliva.I sto je jos najvaznije,takve salate,budu
    jako socne i divne za salatu. Zelim ti dragi moj BRACACO,jos puno suza,i sto pre......u poljoprivredu.[/QUOTE]

O vaša visosti da sam znao da toliko za njivu marite napisao bih neki ratarski stih da se malo ko ministar poljoprivrede oparite, a ne da glupim komentarima smorite :) ne zameri štogod, no ne znam šta ti bi da se bez razloga i poznavanja materije i samog pisca tek tako zaletiš i letini štetiš :)