ŠTA MISLIŠ…??? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

ŠTA MISLIŠ…???

Oceni ovaj blog
MINI KOMENDIJA

Pitala me jedna draga osoba, šta mislim o smrti i da li je se plašim?
Ma neee, stvarno nemam problem da pričam o smrti, ali samo ja mogu da pričam o svojoj smrti, da se zajebavam na njen račun, da ja zajebavam nju i ona mene i baš nas onako zabole.
Ne plašim je se, ko je ****, samo onaj ko se nije rodio neće ni umreti, a kažu da je, a ja im verujem, smrt sastavni deo života, pa ko ga ****, jednom se živi.
Ja sa ovim mojim šećerom znam da se lepo nosim, a ima ga za izvoz.
Oćeš malo?
Nećeš, e jebi ga, niko ga neće, svi traže kristal, ili kocke, tečni neće niko.
Kaže meni moja Dr. čuvaj se, nemoj slatko, ja onako naivan pitam, jel ni sa mojom ženom, žena se samo nasmeja, ja shvatih to kao da, ali ne sa svojom i tako se ja lečim sa onim drugim ženama, svaki put posle toga popijem lek, doktorke mi.
Onda me savetuje nemoj masno, ja opet naivno, a jel može posno prasence, ona se opet nasmeja, od tada se lečim posnom prasetinom, uz lekove, naravno, doktorke mi.
Savetuje me, nemoj alkohol, ma neću to je mnogo jako, ja ću samo rakijicu, ona se nasmeja i evo lečim se čistom šljivom, svi nešto preporučuju samo po jednu, ja se toga pridržavam, nikad ne pijem po dve-tri odjednom, samo po jedna, više puta dnevno i lek obavezno, kažu da pojačava dejstvo rakije, evo sad malo udaram po pivu, da razblažim rakiju.
Znaš li ti, pita Dr. da šećer udara na bubrege, da udara na vid, ja opet naivan, kakvog me Bog stvorio kažem, pa Dr. onda ću sigurno biti odličan pevač kao Stevie Wonder, kao Ray Charles… ???…udariće kaže na mozak, ja opet siguran u sebe, e ako ga nađe alal mu kur… tu zastadoh, (ipak je dama preda mnom) ja sam ga tražio više puta, kada mi je bio preko potreban, ali sve je bilo uzalud, žena se nasmeja i prekrsti, ja to shvatih kao ja te podržavam, da budeš pevač i bićeš sigurno, samo još Bog da ti pomogne da nađeš mozak.
A……
A ne, to nikako, niko i nikada ne može i ne sme da priča o mojoj smrti, da kaže: umri, bolje bi ti bilo da si mrtav, nego što dangubiš i sve nas ovde zajebavaš i slično, pa makar to i u šali bilo.
Iskreno takve stvari ne praštam, ni prijatelju, ni rodbini.
Svojoj rođaki od novembra prošle godine još nisam oprostio i neću, što me poslala pokojnom stricu, da ga pitam nešto, on će ti to… najbolje objasniti, reče ona.
Zato prijatelji, ako želite da i dalje budemo prijatelji, nemojte me ni u šali slati u večna lovišta, ali ako želite da me otkačite, samo me obrišite sa spiska, to je za mene bolje (pa kada radite ono… po spisku, neću biti prisutan), ili me oterajte tamo… ali da ja čujem.
Toliko od mene.

Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na Facebook Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na Google Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na My Yahoo! Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na Live Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na MySpace Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na Twitter Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na Digg Pošalji "ŠTA MISLIŠ…???" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. RiadaT. (avatar)
    Smrt je nešto što se nas ne tiče...jer nas tada neće biti....reče neko,a ja mu skinuh kapu.
  2. gost 198065 (avatar)
    Da prostiš, i ja.
  3. Silton (avatar)
    Tada nas ni zivot nece zanimati, jer ce to biti daleka proslost. Samo sada mozemo i o jednom i o drugom da pisemo i raspredamo price, ili cutimo na te teme. Da prostite.