ZAR JE TAKO MORALO… - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

ZAR JE TAKO MORALO…

Oceni ovaj blog

Natalija, devojka 27 godina, već tri godine traži posao.
Najzad ga nalazi u privatnoj producentskoj kući “Python”.
Radi već 3 meseca i prezadovoljna je celokupnom atmosferom u Pitonu,
ali joj je malo čudno što za svo to vreme nije videla gazdu,
mada kolegenice imaju samo lepe reči, kada se povede razgovor o njemu,
te kako je fin, uglađen, zgodan i prelep.
Kažu da je u Londonu, ugovara snimanje novog filma sa englezima, koprodukcija bi trebala da se radi na više lokacija u Srbiji, pa skoro 80% filma, ostatak u Bugarskoj.
Gazda se vraća za dva dana, izgleda da je obavio posao, samo još englezi da vide objekte na kojima će se raditi i za otprilike 6 meseci bi trebalo da počne snimanje.
Natalija je pre jedno pet godina došla iz Niša u Beograd sa Mladenom, najvećom ljubavi, ikada.
Deset godina su se zabavljali i sve češće pravili planove za venčanje.
Pre tri godine, jedne sumorne jesenje večeri, trebali su da idu na rođendan kod prijatelja.
Mladen je kasnio, ona je čekala, razmišljajući zašto ga nema.
Nikada nije kasnio, da mu se... ne daj bože nije nešto… ma ne, ne, mojoj ljubavi ne sme ništa loše da se desi, iz tog razmišljanja trže je resko telefonsko zvono, da ja sam… šta, ne čujem, ne čujem Vas najbolje, Mladen, kada, gde, neeee, neee… o, o moj Bože, neee.
Prokleti… prokleti… oh, prokletnici, prokleti telefon, bacila je slušalicu koja s' treskom pade na pod.
Istrčala je iz kuće i uputila se ka urgentnom centru, tamo se bore za njegov život, biće uz njega.
Englezi su bili tri dana, videli sve što su želeli, potpisali su predugovore i otišli, Natalija je sa englezima odradila najveći deo posla, da nje nije bilo, oni verovatno ne bi potpisali i Piton bi ostao kratkih rukava.
Gazda nije mogao da veruje, da je takvo blago samo došetalo do njegove firme i još su je ovi njegovi zaposlili, obično omanu u tom delu posla, ona je već sedma ove godine i posle toliko promašaja, pun pogodak.
Najzad imam odličnu ekipu, svi zaposleni su mi vrh, samo sam oko menadžera imao problema, imao, da... to je sada prošlo vreme, a sadašnje vreme je… hm, em lepa, em uspešna, a kako čujem i sama, već tri godine.
Stigla je do urgentnog, Mladena su operisali, nije se budio iz kome, tri dana je bio u komatoznom stanju, organizam više nije mogao da se bori, njena ljubav, njen Mladen je otišao, ceo urgentni kao da se sručio na nju, ceo njen svet je nestao, u jednom trenu.
Nastaviću se…

Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na Facebook Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na Google Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na My Yahoo! Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na Live Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na MySpace Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na Twitter Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na Digg Pošalji "ZAR JE TAKO MORALO…" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
  2. Silton (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Pa to ti kažem. Da li će se isplatiti, će vidimo.
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Silton
    Pa to ti kažem. Da li će se isplatiti, će vidimo.
    pravilno se kaže
    da l' će se isplati, će vidimo
  4. Silton (avatar)
    Hahaha, da, u pravu si.