Novak Đoković - vegan ili licemer? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Razvodnik

Novak Đoković - vegan ili licemer?

Oceni ovaj blog
Video sam pre izvesnog vremena da se po kioscima u Novom Sadu, a i širom Srbije, prodaje neka knjiga Novaka Đokovića, koja između ostalog propagira bezglutensku (ishranu bez hleba, brašna i uopšte žitarica), a samim tim i vegansku ishranu. Čuo sam da je Nole kolega vegan, da se zdravo hrani i živi zdravo. Vrhunski sportista, po meni jedina VIP ličnost u ovoj našoj državici. Skidam kapu za sve uspehe u privatnom životu i na planu karijere.

Ali... setih se i ove jadne, bedne i mizerne reklame od pre otprilike godinu dana:

[video=youtube;GlEm1PqfYZc]http://www.youtube.com/watch?v=GlEm1PqfYZc[/video]

Pa zar je jedan Novak Đoković pao baš toliko nisko da za relativno malu svotu novca reklamira nezdravu hranu, kao što su „Nectar“ sokovi, zatim „Carnex“ paštete, zatim „Negro“ bombone... o „Duel“ deterdžentu neću raspravljati, jer nije hrana...

Pitam se, dakle, šta će jednom veganu „Carnex“ paštete? Nije mi bilo jasno ni onda, a nije mi jasno ni sada... niti će mi ikada biti jasno.

Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na Facebook Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na Google Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na My Yahoo! Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na Live Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na MySpace Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na Twitter Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na Digg Pošalji "Novak Đoković - vegan ili licemer?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari