PO MOM UKUSU - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

PO MOM UKUSU

Oceni ovaj blog
Vratih se iz grada vidno nadrndan, što nisam završio posao, kako je trebalo.

Otključah vrata stana, a preda mnom žena, moja žena stoji raširenih ruku, sa još širim osmehom na licu.

Kakva je ovo zajebancija, pomislih?

Okrenuh se iza, nema nikoga, pa ona se to meni raduje, ovo neće da izađe na dobro.

Čestitam, kaže ona.

Na čemu, pobogu?

Nisam valjda dobio Nobela za mir, ili mi je možda neka od pesama nagrađena

(iako nisam ni jednu slao ni na kakav konkurs)?

Ma ne budalasaj, kaže ona, nagradu za mir nisi dobio, pre ćeš dobiti za nemir i nemar od mene, ni jedna pesma ti nije nagrađena i neće, dva života još da pišeš, može da bude samo nagrđena.

Čestitam, ova ti je lepša od one.

Pogledam ja košulju, sigurno nije mislila na nju, imam je već tri godine, ni ostale nisu ništa mlađe, kupio sam nekoliko majica skoro, ali i njih zna.

Pa šta je onda, ko je lepši, od koga?

Šta se bre foliraš, kao ne znaš o čemu pričam?

Ona prošla ljubavnica ti nije bila nešto, zato sam je i počupala, (pa ona je opet tajno podmetnula nogu ispod vrata mog FB profila, kada sam izlazio i krišom ušla) ova nova (sa starom se par dana dopisivala u moje ime, pa sam od blama morao da je blokiram) je baš po mom ukusu i lepuškasta je i zgodna, da sam muško i ja bi’ je rado… znaš valjda šta, šta si zinuo?

Ali pošto na žalost nisam, mogla bi’ sa njom i da se družim, ali posle jednog dobrog šamaranja, hahaha.

Opet provaljen, kakav baksuz.

Pošalji "PO MOM UKUSU" na Facebook Pošalji "PO MOM UKUSU" na Google Pošalji "PO MOM UKUSU" na My Yahoo! Pošalji "PO MOM UKUSU" na Live Pošalji "PO MOM UKUSU" na MySpace Pošalji "PO MOM UKUSU" na Twitter Pošalji "PO MOM UKUSU" na Digg Pošalji "PO MOM UKUSU" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sanjalicca (avatar)

па да лепо ја рекнух, биће вечераске пјанке
    од овије твоје шаренице од речи и то онијех животних

свака част на клечки жеМскаПрава зна знање
    е па да се и ја чесТитци придружим, што за причку што за песне
  2. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Sanjalicca

па да лепо ја рекнух, биће вечераске пјанке
    од овије твоје шаренице од речи и то онијех животних

свака част на клечки жеМскаПрава зна знање
    е па да се и ја чесТитци придружим, што за причку што за песне
    Hvala Sanjalicce.
    Drago mi je, (naravno) da ti se sviđa ovo što ja škrabam.