...riječ je završen proces... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...riječ je završen proces...

Oceni ovaj blog
...pada nešto što bi trebalo naprijed da vodi jer putevi nazad ne postoje. Putevi nazad su samo neprijatne asocijacije na igrice dječje gdje su patuljci bili dinozaurusi u nadi.Putevi nazad nijesu putevi i ko ih je putevima nazvao taj nema nikakve osnove za osjećaj čistote i snovanja ili snivanja o nečemu koje svjetlost donosi ili bar na svjetlost ukazuje.Moguće je da se može ka izvoru ali ti putevi su retroaktivni i ne vode nikuda jer predjeni put je rezultat velike muke u ostavljanju ...moja strašna misao o velikom svijetlu nije nirvanskog poziva ili mirisa jer Nirvana je porinuće brodova koji su svoje odslužili i moraju u sigurne luke da bi olistali svoje sidro za ponovna dugoplovidbena dejstva u tame i vilajete a tamo gdje je Antlantida mora se u širokom luku zaobići jer mjesto koje je nadjeno od bilo čega njemu se ne ide sve svoju svjetlost kad nadje zašto mu oduzimati išta i ako bi se moglo a ne može se...moje volje i želje ne uslovljavam i neću ničije a ni svoje ne interesuje me bilo već sjutrašnje i da znam to išao bih u preskakanje .Sve dok je misao u sazrijevanju i ima više smislova ima i nade za višeznačnost tj. izbor a kad označimo to je već trasa i krenuti ću drugim pravcem da ni jutro ne zna , odkuda ja znam da je to moje jutro mada svako jutro svoje poznajem zato i sumnjam u svoja jutra a, sjutra kad ovo dodje i ne budem se njega sjećao molim vas da se ni mene ne sjećate kako bih mogao neoduzete snage da nastavim, ne vjerujem vam ni jedne riječi zato što riječi su već završen proces i nema se šta od njih naučiti ...

Pošalji "...riječ je završen proces..." na Facebook Pošalji "...riječ je završen proces..." na Google Pošalji "...riječ je završen proces..." na My Yahoo! Pošalji "...riječ je završen proces..." na Live Pošalji "...riječ je završen proces..." na MySpace Pošalji "...riječ je završen proces..." na Twitter Pošalji "...riječ je završen proces..." na Digg Pošalji "...riječ je završen proces..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Karen_Souza (avatar)
    Dragi prijatelju, svaka reč, želeli mi to ili ne ostavi nekog traga na nama i iz svake se može izvući neka pouka. U toj pouci leži uteha.

2. LJILJA MMM (avatar)
    Putevi......drumovi....posuti rečima i delima
    kao šljunkom..na neki krupniji se sapleteš
    a neki majušni žulja li žulja....

za tebe.

ps.,....inspirisao si me....nastavak na mom blogu, pa kad dodješ, svrati
  3. faraonn (avatar)
    ...K_S.-nema mjesti utjehama
    svi putevi vode naprijed...
    a tebi hvala i dolazi kod Faraonn_a
    ako misliš da postoje utjehe
    onda...ubijedi u njih Faraonn_a jer
    uvijek i za sve su spremni ljudi a oni drugi
    ni za,- dobar_dan...

P.S.
    ....K-S,- gledaj , pa se naljuti...
  4. faraonn (avatar)
    ...pročitao sam ovo, da sam te inspirisao i ovo prije preletjeh...
    -e , neka sam Ljilju MMM. Prijaateljicu i zaista Mudrovana
    inspirisao...
    Pozdravljam te,-Lji k a n e ...
  5. Karen_Souza (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...K_S.-nema mjesti utjehama
    svi putevi vode naprijed...
    a tebi hvala i dolazi kod Faraonn_a
    ako misliš da postoje utjehe
    onda...ubijedi u njih Faraonn_a jer
    uvijek i za sve su spremni ljudi a oni drugi
    ni za,- dobar_dan...

P.S.
    ....K-S,- gledaj , pa se naljuti...
    Taman posla da se naljutim. Na tebe ne bih mogla nikako. Ubediću ja Faraona, samo polako.
  6. faraonn (avatar)
    ...kad je u pitanje
    ubedjivanje...e,
    -to mora malo ,- brž eeeeeeeeeeeeeeee...
  7. hakim bej (avatar)
    Pjan sam da bih ti koju pametnu veceras rekao.
    Ali ti nisi neko ko trazi pamet, imas je dovoljno.
    Zato pozdravljam prijatelja.
    Prijatelja niko nema dovoljno.
    Ili ima bas dovoljno.
    Onoliko koliko ume da cuva.
    Onoliko koliko moze da rasiri ruke.
    Masala.
  8. faraonn (avatar)
    ...i akšamlar ,-Hakim_begler beže...
    Tvoja mudrost i pamet uvijek su budni
    a malo vina što ti venama struji
    to je
    kao večernji slavuji...