Ljubav

Stojim tu,iza ćoška,naših sećanja sakriven od mračnih pogleda zlobnika.Da još si tu u meni i držim se svog stava iz naših sitnih čarkanja na temu:Srce ili razum...ja sam uvek preferirao srce , a ti razum. Povremeno provirim iza čoška sa nadom da si došla da i ti da ih obiđeš no nema te. Neka ti je prosto od mene i Boga,ovaj Fenix je do sada mnogo puta sagorevao i dizao se iz pepela.Ne, neću spaljivati uspomene i par tvojih sitnica ostaviću ih da me sećeju na to da sam te voleo...
Ne, ne želim i ne živim od uspomena i na temeljima starih ljubavi ali treba ih imati da bi smo znali da smo postojali,da smo voleli...da smo neko.Kao što reče Gorki (ako me sećanje ne vara):"Kada umrem sačuvajte jednu reč za mene: Voleo sam!"
 
@Ne, ne želim i ne živim od uspomena i na temeljima starih ljubavi ali treba ih imati da bi smo znali da smo postojali,da smo voleli...
I tako bogati za jos jednu ljubav , idemo dalje u nove ljubavi! Posebno mi se dopada poenta, da smo voleli i da cemo jos voleti, a ne ceo zivot da budemo robovi samo jedne ljubavi. Bravo, pozdrav
 

Back
Top