...

bila sam maistor u okrivljavanju sebe zbog svega,,njegovog neuspeha,ljubomore,umora,nezadovoljsta,usamljenog zivota,tvoje ljutnje,povredjenog ega,povlacenja u sebe ,u tolikoj meri da sam izubila sebe,da sam prestala da se smejem i pocela da se vrtim u krug.
I tesko je izaci ,tesko je sebi priznati da si sam kada ti je tesko,da nemas nikog,da si sve izmislio ,da si stvorio svet koji ne postoji,da to nisu ljudi koje znas ,da ce te pregaziti cim posustanes i da se nece ni okrenuti.
I vratis se na pocetak,polomljen,potrosen,umoran od nadanja,razocaran u svoju moc rasudjivanja,u sve lepo sto si zamsilio i osmislio za nekog ko ne postoji.I kada prodju godine i shvatis da je uvek sve sto kazes pogresno,da davis ljubomorom,ruznim recima,caras,vracas,pljunes na sebe i shvatis da si skot,koji nije uzeo slobodan dan da te ne propusti,da te postedi,nasmeje,usreci,da budem tu ako ti slucajno zatreba da slusam najlepse price o njoj,da te razumem da te ubedim da si najbolji,nadrazi,jedini,da slucajno ne pomislis da odes i da ti se nekako oduzim za sve sto si uradio za mene,
Ja skot koji bi otisao na kraj sveta za tvoj osmeh, kog boli kada ga delis bez mere sa dugim pogledom ispod sesira,kada joj crtas cvetice i osmehe,mnogo jel da.Skot koji ne moze da gleda tebe naivnog,kao dozvolis da se hvali kako te je omadjijala,moj debeli i zaljubljena,iskvarcana klinka,ne ide,ne moze,ne treba...
Cesto sam se pitala kako bi izgledao nas kraj i krisom sam te cuvala od njega,da te ne vidi ne ukrade,zgazila sam sve da te ne uplasim,da ne odes, i nisam verovala da cu ga sama zeleti ali kao i uvek bio si u pravu ja sam te izmislila i ne zelim ovo sto sada vidim.Vreme je da odem,da probam da se vratim sebi.Nemoj sumnjati sta si mi bio.Srecno...
 

Back
Top