Kad oba srca kucaju kao jedno - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Teutonac

Kad oba srca kucaju kao jedno

Oceni ovaj blog
Bilo je toplo popodne. Sedeo sam na terasi i pogledom švrljao po kuhinji. Ona je nešto radila. Imala je na sebi laganu suknjicu i majicu sa bretelama. Izgledala je poprilično obnaženo. Privlačila me je takvim izgledom. Stajala je ispred sudopere, okrenuta leđima. Sva lepota njenog tela naslonila se na levu nogu, dok je desnu stopalom oslonila na podkolenicu leve. Činilo mi se da je bila zamišljena. Bacila je pogled kroz prozor dok je ispirala neko posuđe. Prišao sam joj bešumno. Znala je da sam tu. Stao sam iza nje, ali dovoljno blizu da bi osetila blizinu mog tela. Poput magneta osetila se privlačnost među nama. Prožimala me je toplina njenog tela. Neopisiv osećaj prijatnosti. Pomerio sam joj kosu sa ramena i lagano je poljubio u vrat. Uzdahnula je. Ljubio sam joj uvo. Podrhtavala je. Ništa nije govorila. Samo sam čuo njene slatke uzdahe i nešto poput smejuljivog cvrkutanja. Krenuo sam rukom pod suknjicu, a drugom rukom milovao sam joj grudi. Migoljila se u nameri da se okrene. Nađosmo se prsa u prsa, lice u lice. U preponama žar. Pogledi nam se počeše milovati osmesima. Zagrlila me je i privukla usnama, sa kojih popih melem vrele višnje. Ruke su nam trčale po telima, ostavljajući vreo trag koji je palio sve veću požudu u nama. Na tren bacih pogled gde da se sklonimo iz kuhinje. Tako zagrljeni, strasno se ljubeći, pomerali smo se prema prvim vratima, a ona kao da se sama otvoriše lagnim dodirom naših tela. Ostava. Mračno je, tesno i neprikladno. Upalih svetlo, a vrata opet kao da se sama zatvoriše. Nismo odustajali od namere. Naslonila se na vreću sa brašnom i počela da me raskopčava. Pantalone u takvim prilikama kao da same skliznu, pred kapijom strasti, dolinom sladovanja. Nije bilo opiranja, bez razlike na mesto i uslove za vođenje ljubavi, svaka je prilika povoljna ako oba srca kucaju kao jedno. Začuo sam uzdahe i njen šapat, poput poluglasnog krika. Vrhunac je bio na pomolu. Zajedno smo istrčavali ka cilju. Dok sam navlačio pantalone ona je već namestila suknjicu i majicu, i sela na onu vreću brašna. Bila je vedra i nasmejana. Držala je ruke na leđima, a usnama mamila da me poljubi. Prćio sam usne prema njenim, deleći osmeh zadovoljstva. Odjednom, izvukla je ruke iza leđa, sa šakama punim brašna, zagrlila me i zasipala nas brašnom. Ljubili smo se i smejali. Ispunila nas je radost i još veća volja za životom.

Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na Facebook Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na Google Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na My Yahoo! Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na Live Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na MySpace Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na Twitter Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na Digg Pošalji "Kad oba srca kucaju kao jedno" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari