Погрешни избори - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Погрешни избори

Oceni ovaj blog
[B][COLOR="#0000FF"]" Поседујем урођени афинитет према погрешним изборима. Знао бих, врло одмерено и са стилом у сенци свих паметних и промишљено правих да се одлучим за онај један једини који није. Често за све друго, данас за Тебе. Мењам свако `сигурно` за једно `можда` са Тобом. Могао сам избећи невољу, могао сам се окренути и отићи пре него што заволим, али не. Остао сам. И још увек остајем. Бирам најтежи пут до среће, онај несигурни, поред свих понуђених пречица. Један погрешан избор за собом повлачи низ других, истих таквих.. И све сам даље од онога што бих желео, а опет.. Ти си ту.. И ја не знам колико ће ме још коштати то што сам повремено срећан.. "[/COLOR][/B]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1173647_327480370730642_498746470_n.jpg[/IMG]

Pošalji "Погрешни избори" na Facebook Pošalji "Погрешни избори" na Google Pošalji "Погрешни избори" na My Yahoo! Pošalji "Погрешни избори" na Live Pošalji "Погрешни избори" na MySpace Pošalji "Погрешни избори" na Twitter Pošalji "Погрешни избори" na Digg Pošalji "Погрешни избори" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    ti si klinja, bas i ne mozes mnogo da pogresis
  2. Vlado (avatar)
    Када Те ја до`ватим Хиро. :azdaja:
  3. Vlado (avatar)
    Уосталом, какве везе имају године са било чим?
  4. 123loncar (avatar)
    ...da!.....
  5. Karen_Souza (avatar)
    Upravo u ovom tekstu sam se prilikom dolaska na ovaj blog pronašla. Tekst je odličan, Vlado.
  6. Vlado (avatar)
    Драго ми је... Највише се проналазим у овој последњој реченици.. :aha: