Meditacija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poslednja zdravica

Meditacija

Oceni ovaj blog
[B]za sve koji su fascinirani sa umetnoscu i pronalazenju istine iznutra
doticni trebaju biti u kuci, u stanu, u kancelariji ili u zatvorskoj celiji,
kruzenje pocinje laganom mantrom

ram ram ram ram ram ram ram ram ram ram
ram ram ram ram ram ram ram ram ram ram

zatim je potrebno ubrzati ritam i ponavljati mantru

ram ramram ram ramram ram ramram ram slika
ram ramram ram ramram ram ramram ram slika

dozvoliti ubrzanje mantre

ramramslika zid ramramslika zid ramramslika zid
ramramslika zid ramramslika zid ramramslika zid

pred padanje u trans obavezno povecajte ritam

ramramslikazidramramslikazidramramslikazid
ramramslikazidramramslikazidramramslikazid

dok padate u trans iznutra ce vam se otvoriti
cakra u zidu

svetlost znaci da ste je dosegnuli glavom.[/B]

p.s.

Izvinjavam se citaocima sto nemam fotku moje pichke koja bi vas zavela da procitate bilo sta.
Pa ako ste procitali i razumeli,zahvalna sam.

Pošalji "Meditacija" na Facebook Pošalji "Meditacija" na Google Pošalji "Meditacija" na My Yahoo! Pošalji "Meditacija" na Live Pošalji "Meditacija" na MySpace Pošalji "Meditacija" na Twitter Pošalji "Meditacija" na Digg Pošalji "Meditacija" na del.icio.us

Ažurirano 12.09.2013. u 02:52, autor: gost 320781

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Kad mi se čakra otvori
    meni je dosta i ovo što se vidi
    ostalo mož da se zamisli
  2. gost 320781 (avatar)
    samo kad sam pijana otvori mi se cakra a zaslepljena sam zamisljenim ...
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Gloriana
    samo kad sam pijana otvori mi se cakra a zaslepljena sam zamisljenim ...
    A tad na postove i ps dopisuješ
  4. gost 320781 (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt243921]A tad na postove i ps dopisuješ ;):rotf:[/QUOTE]

zasto ti je to toliko smesno? p.s. sadrzi istinu, meni nije potrebno da budem pijana pa da govorim istinu- sta sve ljudi lepe
    od slicica da bi privukli paznju- od sisa, polugolih kicerica do izvrtanja na plazi.
    a vidis znala sam da ce vise impakta imati taj mali p.s. nego i cela fiozofska postavka iznad sa mnogo humora.
    i onda kazu da pichke nemaju moc.

p.s.
    ako se ista pokazalo je da je bitno kako je koristis ;), naravno da je moje koristenje reci ostavilo veci utisak od fotki.ali to je tako kod svih umova koji ne idu dalje u razmisljanju od serviranog..
    Ažurirano 12.09.2013. u 16:01, autor: gost 320781
  5. zxy (avatar)
    zasto ti je to toliko smesno? p.s. sadrzi istinu, meni nije potrebno da budem pijana pa da govorim istinu- sta sve ljudi lepe
    od slicica da bi privukli paznju- od sisa, polugolih kicerica do izvrtanja na plazi.
    a vidis znala sam da ce vise impakta imati taj mali p.s. nego i cela fiozofska postavka iznad sa mnogo humora.
    i onda kazu da pichke nemaju moc.

p.s.
    ako se ista pokazalo je da je bitno kako je koristis , naravno da je moje koristenje reci ostavilo veci utisak od fotki.ali to je tako kod svih umova koji ne idu dalje u razmisljanju od serviranog..
    Slika vredi hiljadu reči
    a ja sam na osnovu fotke komentar i dao
    jedne u koju sam gledao
    i druge koju sam na osnovu prve zamislio
    a da ona ima moć to ne spori niko
    eto naptimer ja sam posle ps i nje
    zaboravio sve šta gore u tekstu piše
  6. beograd74 (avatar)
    Da se nadovežem, čuli ste već, al da ponovim...
    Pi.hka je ženski polni organ,
    a pizda je karakterna osobina.
  7. gost 320781 (avatar)
    [QUOTE=beograd74;bt243936]Da se nadovežem, čuli ste već, al da ponovim...
    Pi.hka je ženski polni organ,
    a pizda je karakterna osobina.:cool:[/QUOTE]

hoces fotku karakterne osobine?:think:
  8. duska.vodolija (avatar)
    Otkaceno se kacis,slobodna u rijeci oblacis.
    Smjela si cila druhacija ne dosadna i mila.
    Ma sto napisala za ovu hrabrost ti hvala.
    Sve je ljepse kad se nazire narocito muskom svijetu.
  9. MPMcB (avatar)
    p.s.

Izvinjavam se citaocima sto nemam fotku moje pichke koja bi vas zavela da procitate bilo sta.
    Pa ako ste procitali i razumeli,zahvalna sam.
    Hvala, ne treba, mada držim da je pribaviti dotični snimak relativno jednostavno.
    Jamačno, jednostavnije od samoreklamirajućeg "izvinjavanja", koje, uzgred, ostavlja utisak jalove nasamarenosti.

P.S. mene je privukao naslov, verujem i većinu, jer p.s se ni ne vidi na pregledu, nego tek kad otvoriš
    Ažurirano 13.09.2013. u 09:21, autor: MPMcB
  10. gost 320781 (avatar)
    [QUOTE=duska.vodolija;bt243958]Otkaceno se kacis,slobodna u rijeci oblacis.
    Smjela si cila druhacija ne dosadna i mila.
    Ma sto napisala za ovu hrabrost ti hvala.
    Sve je ljepse kad se nazire narocito muskom svijetu.
    [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8438/0ff2944a622e.jpg[/IMG][/QUOTE]

:zper:boc boc boc
  11. gost 320781 (avatar)
    [QUOTE=MPMcB;bt243970]Hvala, ne treba, mada držim da je pribaviti dotični snimak relativno jednostavno.
    Jamačno, jednostavnije od samoreklamirajućeg "izvinjavanja", koje, uzgred, ostavlja utisak jalove nasamarenosti.

P.S. mene je privukao naslov, verujem i većinu, jer p.s se ni ne vidi na pregledu, nego tek kad otvoriš[/QUOTE]

Da bi covek dosao do bilo kojih snimaka bilo kojih pichki mora da misli i zivi na njihovom nivvou, tvoja izjava je jos gora- ti verujes!
    Zasto se osecas uvredjeno da vredjas?
    Zato sto je direktan napad na kich i time ugrozava neku tvoju ideju zivljenja c.q. pisanja?
    Ažurirano 13.09.2013. u 14:06, autor: gost 320781
  12. gost 326638 (avatar)
    Smelo .a bas sam se pitao gde nesta gloriana.
  13. MPMcB (avatar)
    Da bi covek dosao do bilo kojih snimaka bilo kojih pichki mora da misli i zivi na njihovom nivvou, tvoja izjava je jos gora- ti verujes!
    Nisam siguran da te ovde baš razumem.
    Čini mi se da je bila reč o tvojoj pi_čki a ne o bilo kojioj i šta uopšte znači, misliti i živeti na njenom nivou? Moja izjava može biti nekom gora ili bolja, ali uopšte ne primećujem da tu u išta verujem.
    Inače sam podosta neveran.
    Zasto se osecas uvredjeno da vredjas?
    Zato sto je direktan napad na kich i time ugrozava neku tvoju ideju zivljenja c.q. pisanja?
    Ne bih rekao da sam uvređen, mojoj malograđanštini malo je zasmetalo to tvoje razmahivanje, polnim organom, a bez objektivne akcije.
    Nemam želju nikoga da vređam, mada se tako ispadne često kad odlučim da svoj odgovor podesim na nivo onoga čemu odgovaram.

Moja prva reakcija bila je :

Šta bre, imaš da se izvinjavaš?
    Danas svako živi, a čak i neki mrtvi, uza se ima mobilni telefon sa fotoaparatom. Uzmeš ga, lepo, pa se slikaš i okačiš, ako je već do akcije. Lakše je nego bilo kakvo femkanje, tobože izvinjavanje. Doživeh ga kao akciju tipa:
    Naravno, ne pada mi napamet da tako nešto uradim, ali eto bar da ispadne kao da sam to uradila, malo da palim okolo da bi ostali ispali šarani, koji se pecaju na sitan mamac, a ja opet blistam, sve virtuelno, naravno.
    Fake, lažnjak, lažni sjaj, lažno blistanje, ali udica je u grlu i mogu da se praćakam do sutra
    Znam, ali tu sam stvarno tanak, pecaroše razumem, ali ne volim ih ni malo.

Eto, to me iritiralo, a ti sad vidi jesam li ja uvređen ili samo pokisao.

A, stvarno se nisam upecao na pomen organa, o čijoj moći bi se moglo popričati negde drugde, doduše, nego na naslov: Meditacija.
  14. gost 320781 (avatar)
    jao.. ja samo bacih kosku,tom jednom recenicom Da li bi bio ljubazan da vise ne reagujes na moje postove, hvala.