Draga moja...........

Volim te i zelim te....ne plasi se ljubavi............znam da posmatras.......i osecam da te svaki moj blog,moja pesma ispunjava nadom i verom u nas............nemoj zatvarati oci...............jer ono sto razimo je najcesce uvek ispred naseg nosa......ali smo zaokuoljeni nekim strahovima,nekom nevericom...............sumljom.......zelim da ti ovim blogom stavim do znaja da i dalje verujem u tebe i cekam te.............ali molim te draga,samo me poslusaj,pusti da te srce vodi.......jer ono zna put.i odvsce te do mog............i veruj mi bicemo ispunjeni,jer znam da ti si ta..................Svi vucemo neke korene,neku tugiu i bol kroz nas zivot.....i drzimo ga u sebi...umesto da ga se oslobodimo........a srce je jedini organ koji moze da nam pomogne da prepoznamo srecu..........dok razum te navodi na neka bespotrebna pitanja i misli....i strahove............zelim da me spases ljubavi.......od bola koji nosim tako dugo.....znam da mozes..........ja cu te cuvati,i paziti andjele dokle god bude bilo zivota u meni..........ne predaj se i prepusti se...........znas da sam u pravu ljubavi......ja sam i dalje tu........i necu odustati..ne zaboravi da sam jako uporan,i tvrdoglav...........u ovom slucaju ove osobine smatram dobrim i korisnim.............ne predajem se..........i nikada necu....jer ti si mi unela tracak svetlosti u mrak.....u kome sam se nalazio.i znam da te je to oslabilo..............dozvoli mi da brinem o tebi,sada ja..........da te od negujem sreco moja jedina..................ako bude bilo potrebno,u zubima cu te nositi.........necu te ostaviti........
ali mi je potrebno da se ne predas ljubavi..........jer ne mogu sve sam...............

Tvoj Marko:cmok:
 

Back
Top