Dan bez chemtrails-a

Kako je danas bio lep dan u Novom Sadu, od jutra do mraka. Lepo, sunčano jutro, jako Sunce od ranog jutra, do kasne večeri, prirodno, kako i treba da bude, a ne zamagljeno pišljivim chemtrails-ima. Gledao sam u nebo ceo dan. Bilo je aviona, ali ne i chemtrails-a. Danas su nas ostavili na miru. Dokaz više za sve jadne plaćenike koji negiraju postojanje chemtrails-a, da chemtrails-i itekako postoje, ali samo onda kada se izbacuju iz neobeleženih aviona. Običan trag od aviona uvek je nestajao za manje od pola minuta, i 80-tih godina prošlog veka, kad sam ja bio klinac, i danas. Na žalost, današnja deca ne pamte nebo bez chemtrails-a, jer su ceo dosadašnji život provela kao robovi. Tuga jedna. A uveče, na platou ispred SNP-a, u okviru „Festivala uličnih svirača“, nastupio neki mađioničar koji nas je oduševio trikovima. Zapitao sam se, ako je već toliko moćan iluzionista, kako to da je ćelav? Odnosno kako, kad već može „da stvori“ dve devojke ni iz čega, ne može sebi da stvori novu kosu, odnosno natera je da raste? Ha ha ha ha ha ha ha...
 
Chemtrailsi, tema koja po količini glava koje se o nju lupaju i po prosečnoj kličini gluposti koje se njenim povodom izvaljuju, ozbiljno preti da ugrozi skoro vek dugu dominaciju teme zvane fudbal.

Slučajno znam da je juče nad Novim Sadom, Bačkom ustvari, u sred anticiklonalnog polja vazduh bio dosta topao, a suv kao retko kad. To hoće ponekad s jeseni i jedino tad jer je panonska klima patološki vlažna.

Zato "su" nas ostavili na miru.
Svako ima svog sveca, pa čak i zaverenici.


Mađioničar ćelav da sebi stvori kosu
Možda neće?
tj više voli da je nularica, ili možda te dve dame tako više vole. "Ćud je ženska smiješna rabota..."

Kada bi nam svaki smisao ovoga sveta bio vidljiv i dokučiv kao na dlanu ptica, kako bismo rasli?
 

Back
Top