onako kao oprostajno :P - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

onako kao oprostajno :P

Oceni ovaj blog
E dragi moji blogeri i prijatelji po slovu,nije da se oprastam od vas al' cisto sumljam da ce moci sta da se izbaci tako cesto,a mozda cak ni uopste necu moci vise da vam pisem moje stihove ma kakvi oni bili ,poso zove a mora da se radi...Zelim da vam pozelim sto vise slova da ispisete pa i ja nekad nesta fino da prozborim ovdje,hvala vam na komentarisanju dosadasnjem i iskrenosti (nadam se). Fini ste vi ljudi (vjerovatno vecina starija od mene,al' ja sam se osjecao kao generacija ) i mnogo fino pisete,dosta toga sam onako sa odusevljenjem citao,to sto nisam komentarisao nekako nisam smio da se usudim jer nisam ja bas neki strucnjak da sad komentarisem. E tako drugari moji budite silni i dobro mi stojte (sto rece Stulic jednom davno samo malo drugacije )

Odlazim al' ostavljam slova za sobom
Ostavljam da prkosimo ovom cudnom vremenu
Da carujemo ovim digitalnim vremenom
Ostavljam onaj djelic duse ispisan ovim tipkama
Odlazim al cesto cu navratiti
Budite pozdravljeni mojim skromnim pjesmama
I pisite i dalje,ovo ne smije da staje
Budite istrajni i samo se podrzavajte
Ovaj krug sirite,nikako ga ne suzavajte

POZZ OD ARRY-a prijatelji moj

Pošalji "onako kao oprostajno :P" na Facebook Pošalji "onako kao oprostajno :P" na Google Pošalji "onako kao oprostajno :P" na My Yahoo! Pošalji "onako kao oprostajno :P" na Live Pošalji "onako kao oprostajno :P" na MySpace Pošalji "onako kao oprostajno :P" na Twitter Pošalji "onako kao oprostajno :P" na Digg Pošalji "onako kao oprostajno :P" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Živ bio, Ary, ti si srce od čoveka
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Jeste, srce je od čoveka
    Retka osobina
    Vidimo se Arry, kad svratiš ovde
  3. beograd74 (avatar)
    Predivan tekst Arry, izlazi iz još divnijeg čoveka....
    Ne staj s pisanjem, meni ovde nadolazi inspiracija, više nego na nekim drugim mestima.
    Možda što smo srodne umetničke duše, a i ovde ima puno radosnih smajlića, na ulici u reality, sve sami mrgudi, nakostrešeni...
  4. Arry (avatar)
    Hvala vam drugari svima i vi ste stvarno svi predivni ljudi i sto je najbitnije umijete da cijenite slova koja ja i drugi ispisuju,naravno toga je vrlo malo danas,zato naravno da cu svratiti kada god mognem i mozda se i javiti sa nekim stihicem ...AL VAS MOLIM DA ODRZAVATE OVO I DA SE PISE VISE;VISE I SVE VISE..PUSA OD MENE DRUGARI PA SE VIDIMO ONAKO KADA SE MOGNE <3 :*
  5. beograd74 (avatar)
    Vidim ja da ćeš ti da se uskoro vratiš....sad ću da ti bacim čini...