Blog o kamenu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

beograd74

Blog o kamenu

Oceni ovaj blog

Sta mislite šta je poena ove slike?

Pošalji "Blog o kamenu" na Facebook Pošalji "Blog o kamenu" na Google Pošalji "Blog o kamenu" na My Yahoo! Pošalji "Blog o kamenu" na Live Pošalji "Blog o kamenu" na MySpace Pošalji "Blog o kamenu" na Twitter Pošalji "Blog o kamenu" na Digg Pošalji "Blog o kamenu" na del.icio.us

Oznake: majcinstvo
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. beograd74 (avatar)

Odgovor...beloglavi supovi...
  2. beograd74 (avatar)
    Evo da ne bude da samo postavljam slike....
    Planinar sam tim se dičim, pustolov pravi, po kamenu šećem, i dok mi patike potopljene, u potoku lednom, i dok mi šiblje šiba lice, i svud životinje vrebaju da se na me svale, ja sve brže planinarim, s kamena na kamen, i udišem vazduh presveti, i gledam u lepote prirode, i tražim sebe u njoj, svoj mir i spokoj....
  3. zxy (avatar)
    Jel ovo klisura reke Uvac?
    I batali poente ,znaš kolko je bio vruć dan ebote
  4. bracaco (avatar)
    Ako je blog o kamenu, a poenta beloglavi sup :) onda se nadam da u nekom zaključku sirotog supa neko nije potrefio kamenom :(
  5. beograd74 (avatar)
    Jeste klisura reke Uvac...
    Poenta slike je jedna rupa, u kojoj viri jedna glava jednog malog beloglavog supa...kog ja nikako da primetim....al sam okinula....
    Da li ga vi vidite? Izgleda da sam ga prepala
  6. beograd74 (avatar)
  7. bracaco (avatar)
    [QUOTE=beograd74;bt240996]Jeste klisura reke Uvac...
    Poenta slike je jedna[B] rupa[U][I][/I][/U][/B], u kojoj viri jedna glava jednog malog beloglavog supa...kog ja nikako da primetim....al sam okinula....
    Da li ga vi vidite? Izgleda da sam ga prepala :zcepanje:[/QUOTE]

Na žalost ja iz nekog razloga ne mogu videti tvoju sliku u blogu :( ne znam da li je tako i sa drugima, a voleo bih da vidim tu glavicu :)
  8. beograd74 (avatar)
    ................
    Ažurirano 16.06.2015. u 23:54, autor: beograd74