Забрањена љубав - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Забрањена љубав

Oceni ovaj blog
[B][I][COLOR="#0000FF"] Били смо пријатељи и тако смо се понашали, пред очима других. Али насамо је било пуно више од пријатељства, а ипак, далеко од љубави. Реч љубав била је забрањена, а у сваком нашем покрету, удисају, погледу, додиру - било је љубави. Ваљда зато што је била немогућа, била је забрањена. Па смо радије били само пријатељи, и имали алиби за љубав. И не знам зашто,и не знам како, али и онда када пронађемо љубав коју смемо тако звати, она забрањена у нама остаје заувек..[/COLOR][/I][/B]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/544452_394637137315387_658817554_n.jpg[/IMG]

Pošalji "Забрањена љубав" na Facebook Pošalji "Забрањена љубав" na Google Pošalji "Забрањена љубав" na My Yahoo! Pošalji "Забрањена љубав" na Live Pošalji "Забрањена љубав" na MySpace Pošalji "Забрањена љубав" na Twitter Pošalji "Забрањена љубав" na Digg Pošalji "Забрањена љубав" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    И не знам зашто,и не знам како, али и онда када пронађемо љубав коју смемо тако звати, она забрањена у нама остаје заувек..

Znaš li kako se ljubav zove?
    Ne znaš,jer ona ime nema!
    Znaš li na koga liči?
    Ne znaš,jer ona lik nema!
    Tako su mi rekli drugi,
    a zašto onda moja ljubav se zove kao ti???
    I zašto moja ljubav na tebe liči???
  2. bracaco (avatar)
    Какве су то љубавне границе
    имају ли оне корице и странице
    где пише како се волети не сме
    и ко коме може писати песме
    Које су казне за заблуделе очи
    и срце што границу прескочи
    ко такве казне спроводи
    и заљубљене на губилиште води
    Ја хоћу да безгранично волим
    ону којој не могу да одолим
    млађе и старије усне да љубим
    па нек онда и живот изгубим...
  3. 123loncar (avatar)
  4. Vlado (avatar)
    Хвала свима на читању и лепим стиховима.. :)
  5. zxy (avatar)
    Taman kad se zabrinuh za tebe prijatelju videh sliku i shvatih da je sve ok A poezija....pa neka je ,ko začin uz ljubav dobro ide
  6. Vlado (avatar)
    [QUOTE=zxy;bt240932]Taman kad se zabrinuh za tebe prijatelju videh sliku i shvatih da je sve ok:per: A poezija....pa neka je ,ko začin uz ljubav dobro ide ;) :D[/QUOTE]

Сада је мени јасно, ви сте се забринули због оног претходног блога и једне реченице, ако се не варам? :lol:
  7. Lunaria (avatar)

8. Vlado (avatar)
    [QUOTE=SJAJNA;bt241421][video=youtube;ar0RP68a_fQ]http://www.youtube.com/watch?v=ar0RP68a_fQ[/video]

:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena:[/QUOTE]

Љубац драга.. :cmok2: Хвала на читању. :)