Ванредни избори биће расписани следеће недеље! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Somebody74

Ванредни избори биће расписани следеће недеље!

Oceni ovaj blog
I ako bude nekih izbora , što me se lično uopšte ne tiče, neće biti nikakvih sem kozmetičkih promena. Jer to ne odgovara onima koji zapravo biraju. A ovi sitni glasački listići se tu uopšte ni ne pitaju, nego eto kao služe kao demokratski paravan onima koji zapravo odlučuju o svemu. Najbolji dokaz da ja ne lupetam gluposti nalazi se u činjenici da su u briselu na dan prošlih izbora pobrkali lončiće, i dojučerašnjem četničkom vojvodi prerano čestitali pobedu. A možda to i nije slučajno, mora ponekada i da se pokaže ko u stvari bira. A ovdašnjim sitnim glasačkim listićima ostaje posle izbora raspodela plena, uvaljivanje braće, snajki i ostale rodbine u UO javnih preduzeća i sl. A nekih bitnih promena neće biti. I naravno, kombi partija sa svojim bankarom i el. gitarom će opet dobiti resor ekonomije. U suprotnom možemo da se pozdravimo sa kreditima MMF-a, od kojih ova naša privreda živi na aparatima. Iako je taj MMF najveće zlo savremenog ekonomskog sveta. I Argentini je krenulo na bolje tek kada su MMF-u otpevali "Hit the road Jack...". Ali ovde to neće da biva jer bi se u tom slučaju morali najuriti silni zamenici pomoćnika sekretara. A nije bio takav predizborni deal. Tako da i u slučaju izbora ništa novo, pogotovo ne bolje jer izbori su skupa igranka a mi smo i tako blago bankrot.

Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na Facebook Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na Google Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na My Yahoo! Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na Live Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na MySpace Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na Twitter Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na Digg Pošalji "Ванредни избори биће расписани следеће недеље!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari