DOKLE VISE? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Mara922

DOKLE VISE?

Oceni ovaj blog
Srbijo, probudi se!
Dokle vise cemo slusati i citati o tome kako umiru nasa deca zato sto njihovi roditelji nemaju novca da snose troskove operacija?
Da li politicari, ministri i svi koji rade i cine nesto za ovu zemlju zaista nemaju mogucnosti da pomognu toj deci ili taj novac stavljaju u svoje dzepove, e to mene muci.
Imam dvadeset i jednu godinu, zivim u gradu gde se ljudi medjusobno ogovaraju, gde niko ne vodi svoju brigu i sve ide ka tome da komsiji crkne krava ali vecina tih ljudi zna i da pomogne kada su u pitanju nevini, mladi zivoti.
Jednog jutra sam otvorila novine i bila sokirana vescu da je preminula mala Tijana Ognjanovic, imala sam osecaj da ce mi srce puci jer znam koliko je imala volju da zivi, to se videlo u njenim ocima, borila se kao lav do poslednjeg trenutka zajedno sa svojim roditeljima.
E, to je tuga Srbijo moja!!!
Ljuta sam, ogorcena na sve ljude koji rade i cine nesto za ovu drzavu, ogorcena sam i na sebe koja kao pojedinac nista nisam mogla uciniti jer nemam mogucnosti, boli me sve ovo jer i ja sam imala problem kada se moja sestra razbolela i na kraju su joj izvadili bubreg zato sto su doktori napravili propust!
Na zalost, mnogo je dece kojima je potrebna nasa pomoc i sigurno neka grupa pomisli da nemaju novca ni za sebe, ali to ne mora da bude tako, treba samo da se razmislja u racionalnom pravcu.
Ja sam pusac, i ja kao humana osoba odreci cu se danas jedne kutije cigara, otici cu u banku i sa tim novcem cu uciniti dobro delo, nije to neki novac ali dajete primer drugim ljudima da je neciji zivot najbitniji.
Upravo sam procitala da ANITA BALAZ, devojcica koja ima jedanaest godina boluje od teškog oblika restriktivne kardiomiopatije i jedini lek za Anitu je transplatacija srca i pluca.
Zato sve ljude molim da se odazovu ovoj humanitarnoj akciji i da pokazu da imaju srca i u ovim teskim vremenima.
Aniti takodje mozete pomoci tako sto cete poslati prazan sms na 4818 i to je najbolja stvar koju mozete uraditi sa 50 dinara. HVALA!

Pošalji "DOKLE VISE?" na Facebook Pošalji "DOKLE VISE?" na Google Pošalji "DOKLE VISE?" na My Yahoo! Pošalji "DOKLE VISE?" na Live Pošalji "DOKLE VISE?" na MySpace Pošalji "DOKLE VISE?" na Twitter Pošalji "DOKLE VISE?" na Digg Pošalji "DOKLE VISE?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano