TKO SUDI... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

TKO SUDI...

Oceni ovaj blog
tko nam to sudi...
kad ćemo živjeti....
kad ćemo mrijeti....
tko daje život a tko ga uzima...
tko kaže: ti češ se roditi, a ti nečeš
Koji su kriteriji toga suda
naši grijesi,...djela...riječi...
jel to kazna sa neba stiže....
možda netko miješa karte gore...
pa kako padnu takav će nam i život biti..
vidi li itko naša tople misli, našu ljubav čistu koju smo dali....kao
ranjenu pticu na dlanu da je čuva netko...
broji li se i to u taj sud ....ili se knjiga snova, dobrih želja i djela, davno zagubila prekrivena prašinom...plijesni...
tko sudi tko će doći na taj svijet...tko mu presuđuje...
mogu li ga podmititi da mi pokloni jedan dolazak...bez odlaska..
mogu li mu ponuditi sebe u zamjenu...
tko će je prihvatiti...i hoće li....sebe dajem za jedan dolazak i ostanak...

Pošalji "TKO SUDI..." na Facebook Pošalji "TKO SUDI..." na Google Pošalji "TKO SUDI..." na My Yahoo! Pošalji "TKO SUDI..." na Live Pošalji "TKO SUDI..." na MySpace Pošalji "TKO SUDI..." na Twitter Pošalji "TKO SUDI..." na Digg Pošalji "TKO SUDI..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Sudbinu odredjuju one tri sudjaje i ne nalaze se gore nego u centru dole kako priča Gete.
    A gore evidentiraju sve a snovi i želje čak se vrednuju i više nego dela
    Zato sanjaj samo dalje i želi ...sve najlepše,pa u sledećem životu videće se
  2. 123loncar (avatar)
    ...kakve bajke i snovi...nema tog sledećeg sutra...sad i nikad više....zato pamet i ljudskost - pa napred u život i furaj svoj fazon čovečni....sam si čoveče svoj projektant , konstruktor , delatnik, tužitelj , sudija . branilac i egzekutor...zato pamet i ljudskost uglavu si zabi i živi svoj jedan jedini i neponovljivi život...a i ovo je kakav takav život-- ovo sajber dokoličarenje !
  3. iamblond (avatar)
    ..čitam vas oboje....jedan onako vrckav, uvijek spreman na šalu u društvu svojih dragih mislilaca i filozofa a drugi moj dragi prijatelj , čvrsto sa objema nogama na zemlji....što bih ja da vas nemam....