NLO ćale - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

NLO ćale

Oceni ovaj blog
Jutros je jedan lik iz Zemuna, koji me stalno prati po forumu, dolazi na skoro sve moje teme, i provocira bez ikakvog razloga, zapravo zato što nisam obrezani krmak i tetovirani rob, samozvani Voodoo sveštenik, pao u nesvest, pored toga što je jako puno povraćao. Kada se obratio lekaru, budući da je ćelava budala koja veruje lekarima, konzumira lekove i redovno se snabdeva u apoteci, bolestan čovek, rob raspadnutog sistema koji se redovno hrani lekovima, lekar mu je našao, verovali ili ne (bolje ne), da je trudan, i to u 3-ćem mesecu trudnoće. Zato se sve više i više goji, a ljudi koji ga poznaju misle da je to zato što jede GMO kobasice i salame od svinjskih tumora. Kaže lekar da je vanmaterično, što je i logično, a da pretpostavljaju da je to urađeno veštačkim putem, poznatom otmicom od strane vanzemaljaca. Inače, sinoć pre spavanja, upravo dok je radio neke Voodoo rituale, video je jedan NLO kako se kliže na tankim oblacima iznad Zemuna. Možda je baš on taj ćale od pre tri meseca...

Pošalji "NLO ćale" na Facebook Pošalji "NLO ćale" na Google Pošalji "NLO ćale" na My Yahoo! Pošalji "NLO ćale" na Live Pošalji "NLO ćale" na MySpace Pošalji "NLO ćale" na Twitter Pošalji "NLO ćale" na Digg Pošalji "NLO ćale" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Bravo !
  2. Demijurg (avatar)
    :klap:
  3. darebre (avatar)
    Hocete li mi odjasniti bas me zanima cemu vase divljenj "Bravo" i cemu " " ?!?!
  4. Demijurg (avatar)
    Šta te bole p1čka. :hahaha1:
  5. darebre (avatar)
    U danasnje vreme ima stvarno dosta ljudi koji skrenu sa kursa i kada procitam o njima neki clanak kao ovaj danasnje to me ni malo ne nasmeje jer mi je jednostavno zao tih ljudi! Nekima koji se lece lecenje i pomogne a nekima ne. A tek kako je onima koji i ne znaju da su u stvari bolesni ?!?!
  6. Demijurg (avatar)
    Žališ? Onda gubiš mnogo energije... Onaj ko žali on gubi svoju dragocenu bioenergiju na nešto od čega nema svrhe... a tek ukoliko ta energija ne stiže do objekta žaljenja i/ili "žaljenja" - onda je tek besmisleno... i kontradiktorno, ukoliko napadaš onoga koga žališ i/ili "žališ"... dogovori se sam sa sobom... ovo ti je sve jako konfuzno... prvo potire drugo, i drugo potire prvo... u-u-u, je-e-e, koja zbrka, nekome nije dobro, a to nisam ja... Šta imaš ti nekoga da žališ i da gubiš energiju?

Uzgred, ako me žališ, evo ti jedna pesmica:

* * *

Ako me žališ
    kad me vidiš s račićima
    iznajmi mi za dž
    apartman u Bečićima

Ako me žališ
    što jašem divlju svinju
    iznajmi mi za dž
    apartman u Ulcinju

Ako me žališ
    što pecam krape,
    iznajmi mi za dž
    samodržeće čarape.

Ako me žališ
    što ne znam kad će,
    iznajmi mi za dž
    samodržeće gaće.

* * *

Jadan ti ako uzimaš lekove, ali i svi oni koji uzimaju lekove. :rida: Pišam na sve lekove.

Uh, ljudi, baš sam se raspitao šta da radim po pitanju ovih mojih gasova. Čuo sam za nekakav Institut Dr. Laza Lazarević u Beogradu, raspitao sam se, i saznao da me "nećeju primu", jer:

1. nisu nadležni za nas iz Vojvodine;

2. nisam zdravstveno osiguran, odnosno nemam zdravstvenu knjižicu, i ne plaćam doktorima i zdravstvenom sistemu ove države niti jedan jedini cent, niti mi pada napamet, jer mi se može tako, ič mi ne trebaju balegari u belim mantilima koji uništavaju zdravlje ljudi (jer im nije posao da ljude izleče, već da ih leče, odnosno pretvore u zavisnike), zbog sungazinga ne mogu da se razbolim, a i bojkotujem sve lekove, sve proizvode iz oblasti farmacije, kao i svo meso, mleko i jaja, ali i svu industrijsku hranu sa kodom HACCP i HALAL;

3. prdenje je posledica fermentacije voća i povrća, koje ne bi trebalo da se meša, a ako se pomeša onda dolazi do prolaska velike količine gasova kroz male otvore, nije bolesno i neprirodno, naprotiv, zdravo je, tako da se tu nema šta lečiti.

Ajd u zdravlje. Prdnite i za pojas zadenite.

[IMG]http://www.sherv.net/cm/emo/funny/1/farting_smiley.gif[/IMG]
  7. hakim bej (avatar)
  8. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio darebre
    U danasnje vreme ima stvarno dosta ljudi koji skrenu sa kursa i kada procitam o njima neki clanak kao ovaj danasnje to me ni malo ne nasmeje jer mi je jednostavno zao tih ljudi! Nekima koji se lece lecenje i pomogne a nekima ne. A tek kako je onima koji i ne znaju da su u stvari bolesni ?!?!