Бећковић медијима - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Бећковић медијима

Oceni ovaj blog
Бећковић медијима:
Лажете народ да се Косово брани у Београду
КОСОВО СЕ ИЗДАЈЕ У БЕОГРАДУ
!

Bećković: Ući ćemo u istoriju jer smo džabe dali Kosovo

Akademik Matija Bećković smatra da Kosovo nema cenu i da se može samo džabe dati, što je Srbija i učinila, pokazujući ‘retko kavaljerstvo’.

“Kosovo nema cenu i, prema tome, ono se može samo dati džabe, što je istovremeno primer nezapamćen u istoriji. To je tako retko kavaljerstvo u današnjem svetu, a to smo mi učinili i ući ćemo u istoriju po toj galantnosti”, rekao je Bećković u izjavi na današnjoj promociji nove knjige režisera Emira Kusturice.

Bećković nije želeo da komentariše šta će dogovor o predlogu sporazuma između Beograda i Prištine, koji je potpisan u Briselu, značiti za Srbe na Kosovu i Metohiji.

“Da li je sporazum dobar za Srbe na Kosovu najbolje su rekli Srbi na Kosovu. Ne bih u njihovo ime ocenjivao kakav je taj sporazum”, dodao je književnik.

Na pitanje kako komentariše činjenicu da se “odbrana Kosova sprovodi samo iz Beograda”, Bećković je istakao da se ono u Beogradu samo predaje.

“To je pitanje za medije koji to tako prikazuju. Bojim se da niste imali nijednu sliku šta se dešava u Srbiji. Vi mislite da se Kosovo brani samo u Beogradu, a ja mislim da se ono u Beogradu jedino predaje i da to nije ni u jednom gradu slučaj”, naglasio je Bećković.

Pošalji "Бећковић медијима" na Facebook Pošalji "Бећковић медијима" na Google Pošalji "Бећковић медијима" na My Yahoo! Pošalji "Бећковић медијима" na Live Pošalji "Бећковић медијима" na MySpace Pošalji "Бећковић медијима" na Twitter Pošalji "Бећковић медијима" na Digg Pošalji "Бећковић медијима" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. orfej sa ibra (avatar)
    STVARNO MI NE PRILIČI DA POLEMIŠEM SA JEDNIM BEĆKOVIĆEM ALI....
    KOSOVO SE BRANI NA DRINI....
    ODBRANA KOSOVA - TO JE VOJSKA KOJA TREBA DA STIGNE NA DRINU...

DRINSKA DIVIZIJA