ŽENA...OPET I OPET.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

ŽENA...OPET I OPET....

Oceni ovaj blog
a što vi kažete...ja se i slažem, kako se ponašaš tako ti se i vrati u životu...zato neki ljudi ostaju ogorčeni cijeli život i onda to iskaljuju na drugima..niti cijene nekoga niti poštuju....i najgora stvar u svemu tome je da nisu u stanju stati pred ogledalo svoje savjesti i pogledati se onako realno i pokušati mijenjati svoj život da bi bar malo mira ako ne sreće pronašli u životu..a što vi mislite..???

Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na Facebook Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na Google Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na My Yahoo! Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na Live Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na MySpace Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na Twitter Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na Digg Pošalji "ŽENA...OPET I OPET...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
  2. zxy (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    Može da bude al ne mora da znači
    Sve zavisi bre dal je žena zadovoljna onim što je u vezi postigla tj dal je dobila onoliko koliko misli da vredi.Inače teško njemu neće mu pomoći ni sva etikecija sveta .Tada mu preostaje samo jedan od ona dva načina ,poznatih od starina ,al danas ih malo ko praktikuje i zna
  3. RiadaT. (avatar)
    Kako se kome vraća....da li po zaslugama...hm..ko to zna...ne mora biti pravilo...a uglavnom i ne biva....a o ponašanju ljudi koji svoje frustracije liječe iskaljujuć ogorčnost na druge ,e to je priča druga i njihova ogorčenost ma čime prouzrokovana bila, ne može biti opravdanje za loše ponašanje.
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Može da bude al ne mora da znači
    Sve zavisi bre dal je žena zadovoljna onim što je u vezi postigla tj dal je dobila onoliko koliko misli da vredi.Inače teško njemu neće mu pomoći ni sva etikecija sveta .Tada mu preostaje samo jedan od ona dva načina ,poznatih od starina ,al danas ih malo ko praktikuje i zna

mislim da nije bit u dobivanju, nego u tretiranju....jer ako nekoga tretiraš kao smeće jedno će ti se to kao bumerang i vratiti a onda se obično ljudi pitaju što se događa....kad tretiraš nekoga s poštovanjem, ljubavlju, iskrenošču...onda se to i vraća....
  5. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Kako se kome vraća....da li po zaslugama...hm..ko to zna...ne mora biti pravilo...a uglavnom i ne biva....a o ponašanju ljudi koji svoje frustracije liječe iskaljujuć ogorčnost na druge ,e to je priča druga i njihova ogorčenost ma čime prouzrokovana bila, ne može biti opravdanje za loše ponašanje.
    slažem se draga....svatko bi svoje frustracije trebao rješavati sam SA SOBOM...ne sa drugima...
  6. LJILJA MMM (avatar)
    mislim da nije bit u dobivanju, nego u tretiranju....jer ako nekoga tretiraš kao smeće jedno će ti se to kao bumerang i vratiti a onda se obično ljudi pitaju što se događa....kad tretiraš nekoga s poštovanjem, ljubavlju, iskrenošču...onda se to i vraća....
    Tačno tako
  7. zxy (avatar)
    Pa to tretiranje spada
    u jedan od ona dva recepta
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Pa to tretiranje spada
    u jedan od ona dva recepta
    ajmo...detaljan recept,,,,sa svim sastojcima.......i detaljnim uputama...ne škrtari....
  9. bracaco (avatar)
    sve pocinje i zavrsava u samom sebi, problem sto da umesto da se ljudi prvenstveno bave sobom zapravo se bave drugima i ne vide sebe :) kao što reče kant ''ponašaj se tako da u ličnosti drugog čoveka vidiš cilj, a ne sredstvo'' :)
  10. Tol (avatar)
    NE ZNAM ŠTA JE TU KRIVO A ŠTA PRAVO A ŠTA KLOT-FRKET
    nisam zlobna, više blagorodna ali me se kače sve sami strvovi i čačkaju
    gde se ne treba, "namerno prave rupe na čarapama da palac proviri i onda se smeju kako si jadan",,,

nisam više ni pamerna ni mudra...ništa je ostavilo trošnu rdju u jesenjim bojama i kao-meni leeepoo
    vraga lepo, samo mazohistički pravim radost od lufta kojeg još malo ima..i sve manje..
  11. bracaco (avatar)
    [QUOTE=Tol;bt239306]NE ZNAM ŠTA JE TU KRIVO A ŠTA PRAVO A ŠTA KLOT-FRKET
    gde se ne treba, "namerno prave rupe na čarapama da palac proviri i onda se smeju kako si jadan",,,

nisam više ni pamerna ni mudra...ništa je ostavilo trošnu rdju u jesenjim bojama i kao-meni leeepoo
    vraga lepo, samo mazohistički pravim radost od lufta kojeg još malo ima..i sve manje..[/QUOTE]

E pa nema da može, pošto je teorija polaženja od sebe samog :) evo cepam svoju čarapu da ti pravim društvo, a onda je to već moda i nisi jadan nego IN :) a ako lufta ima malo onda treba dodati gas :)
  12. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Tol

vraga lepo, samo mazohistički pravim radost od lufta kojeg još malo ima..i sve manje..

...znam..razumijem...
  13. darebre (avatar)
    Citat Original postavio Tol

Kada vidis da u zivotu neki putevi u ambis vode i da su slepa ulica onda ti trebas nove puteve traziti kojima ces koracati mirna crca i vedre duse!!!