HAARP - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

HAARP

Oceni ovaj blog
Je6o te život, da te ne je6o... HAARP (Teslin izum u službi cionista i Tajne svetske vlade) nam svaki dan u Novom Sadu pravi oluju, evo već treći dan. Prvo pre podne lepo, bude sunčano i toplo, a onda se popodne navuku oblaci, ne znam samo odakle, i padne ogromna količina kiše (a upravo pada grad, odnosno tuča, veličine lešnika, i polomi mi ovo malo cveća na terasi). Stvarno, dokle više? I zašto zaboga? Tuga jedna... dno dna...

Pošalji "HAARP" na Facebook Pošalji "HAARP" na Google Pošalji "HAARP" na My Yahoo! Pošalji "HAARP" na Live Pošalji "HAARP" na MySpace Pošalji "HAARP" na Twitter Pošalji "HAARP" na Digg Pošalji "HAARP" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. shebronski (avatar)
    А шта је тај ХААРП? Ја тек скоро чујем за то, може објашњење?

Хвала.
  2. 123loncar (avatar)
    ...a ovi forumski patriotski sinovi , tvrde da nas taj austrougarski građanin iz hrvatske županije ( štali je već bila u njegovo rođenje ) - amerikanac po ubeđenju , dakle taj i takav Tesla strašno nas je voleo ; pa stoga da se pretpostaviti da nas i njegovi izumi bar toliko vole...onda mi pade napamet , da ga vi vojvođani i baš ne volite ; zašto ?...neznam , ali eto - možda se utrkujete u srpstvu , ko zna? ...eto kukate na sve njegove inovativne tehničko civilizacijske novotarije..
    ....ej bre, to je naš svetosavski nebesni naučnik...pa znate li vi da je njegov izum bežično upravljanje sistemimima tehnićkim sistemima i programskim mašinama zaposednuti ljudskom posadom ..pa znaš li ti nesrećo , da cela aktivnost 99 nad nama je bila izvedena sa tim sistemom...ej bre , mi iz šumadije i pomoravlja reč nismo rekli kad smo ginuli zahvaljujući naučnim otkrićima tog velikosrbina...a znaš zašto...? a... ? ..pa u njegovu ljubav i njegova dela se ne sumnja -iz patriotskih razloga !... a vidi ti njega...žao ga nekoliko saksija...a mi ne žalismo ni živote , samo da se on veliča!...bravo Tesla srbine,,,bravo brate !
    Ažurirano 08.07.2013. u 18:57, autor: 123loncar
  3. 123loncar (avatar)