NEKI LJUDI... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

NEKI LJUDI...

Oceni ovaj blog
Nekim osobama ne vrijedi dokazivati koliko ti je stalo do ljubavi . Možda i ne treba, prava osoba sve osjeti bez mnogo priče....
A neki vole živjeti u svojim maglama...ušuškani u lažne snove, vole biti nesretni....naučeno i dobiveno kroz život samo ponavljaju...kopiraju...i kako dokazati ljubav..i zašto je dokazivati...bezizlazno i bezrazložno...

Pošalji "NEKI LJUDI..." na Facebook Pošalji "NEKI LJUDI..." na Google Pošalji "NEKI LJUDI..." na My Yahoo! Pošalji "NEKI LJUDI..." na Live Pošalji "NEKI LJUDI..." na MySpace Pošalji "NEKI LJUDI..." na Twitter Pošalji "NEKI LJUDI..." na Digg Pošalji "NEKI LJUDI..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Ljubav je ko i svaka roba,treba se znati cenjkati
    Ažurirano 06.07.2013. u 14:58, autor: zxy
  2. iamblond (avatar)
    cijenkanje podrazumijeva snižavanje cijene...a ima li ljubav cijenu...očito da ima...jer se gleda kao roba, tretira kao roba...i brzo zastarijeva...amortizacija joj je prebrza...van zakonskih normi....
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Da, nekim ljudima ne vredi ni govoriti, a još manje pokazivati jer, različita su tumačenja i doživljaji ljubavi. Svašta ljudi ljubavlju zovu.....bem li ga....valjda lepše zvuči
    Ljubav se samo ljubavlju vidi...oseća, poštuje i čuva...i to svaka vrsta Ljubavi medju ljudima, prijateljska, bračna, vanbračna, poslovna, rodbinska, roditeljska...sve Ljubavi su MI...kao koren i stablo.
    Hoću da kažem da kad jedno od ova dva slova crkne ono drugo takodje crkava
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Da, nekim ljudima ne vredi ni govoriti, a još manje pokazivati jer, različita su tumačenja i doživljaji ljubavi. Svašta ljudi ljubavlju zovu.....bem li ga....valjda lepše zvuči
    Ljubav se samo ljubavlju vidi...oseća, poštuje i čuva...i to svaka vrsta Ljubavi medju ljudima, prijateljska, bračna, vanbračna, poslovna, rodbinska, roditeljska...sve Ljubavi su MI...kao koren i stablo.
    Hoću da kažem da kad jedno od ova dva slova crkne ono drugo takodje crkava
    ...ljubav je samo jedna...ne bih rekla da ima tumačenja..ali doživljaj ljubavi je osoban...netko zna...netko ne zna .. anetko ne želi ni znati...gura po svome..kao max po diviziji....
  5. 123loncar (avatar)

...a umesto pozdrava , ostaviću ovo kazivanje u stihu.... ono može mnogo da kaže o mojoj ljubavi :

6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar

...a umesto pozdrava , ostaviću ovo kazivanje u stihu.... ono može mnogo da kaže o mojoj ljubavi :

princeze se bude poljupcem....