NIKAD - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

NIKAD

Oceni ovaj blog

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Samo da Te pozdravim
  2. Soradze (avatar)
    Tačno. Evo nešto iskreno: želim Vam sve naaaaajlepše od sveg srca
  3. zxy (avatar)
    Tačno je što na slici piše
    ali ima tome leka,to je ..nova ljubav
    klin se klinom izbija
  4. iamblond (avatar)
    ja bih malo sreće....ne bih ljubavi više...čisto onak biti sretan kad ustaneš...a klin...khmkhmmm....bum dama ostala..
  5. 123loncar (avatar)
    ...eh sreća...biti taličan - osoba sa neverovatnom srećom----eh...biti pod zaštitom gracija - Talija.... to je već nešto....
    ...to je moglo pre hrista , kad su gracije plesale ...sad u vreme hrišćanstva sa atomskom kombinatorikom nema više
    Talija..sva božanstva su mrtva...sad imamo stranke , LOTO i demokratske slobode...a bila su to zlatna vremena kad
    su plesale Talije!

6. iamblond (avatar)
    Talija, jedna od 9 Muza, boginja plesa, glazbe i pjesme....zaštitnica komedije...moja boginja...jer moj život je komedija...TALIJA..MOJA BOGINJA...
  7. 123loncar (avatar)
    ...da život je prečesto komedija i komendija ( ako razumete ovu zbiljsku igru reči )...samo nažalost ja prečesto nisam taj komediograf - njegov ; pre sam marionetska komendija...nema više božanstava , nema ni Talije !
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...da život je prečesto komedija i komendija ( ako razumete ovu zbiljsku igru reči )...samo nažalost ja prečesto nisam taj komediograf - njegov ; pre sam marionetska komendija...nema više božanstava , nema ni Talije !

svi smo mi komediografi...svojim prešutim slaganjem..neslaganjem...krojimo život po svojoj...ili netko nama kroji život po svojoj mjeri...režira dijelove slagalice koja se život zove..a mi ...ma obično zapravo samo statiramo....
  9. 123loncar (avatar)