sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost

Oceni ovaj blog
Nadživeo nemanjiće , osmanlije , obrenoviće, karađorđeviće , nemce , ruse , partizane - ali tomovaču koju pije Velja Ilić , neće. A pogledajte ga , krasota :

"Genijalan" plan Velimira Ilića: Hrast (star 800 godina) koji raste na trasi Koridora 11 biće premešten
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/390781/Genijalan-plan-Velimira-Ilica-Hrast-star-800-godina-koji-raste-na-trasi-Koridora-11-bice-premesten

Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na Facebook Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na Google Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na My Yahoo! Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na Live Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na MySpace Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na Twitter Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na Digg Pošalji "sve ima svoj kraj , pa i dugovečnost" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
    NEMA poštovanja naspram prirode nigdje...kako će onda čovjek prema čovjeku....ništa novo na ovim jadnim prostorima...balkane...bolje da te nema....jadno i žalosno prijatelju....
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Taman sam htela da napišem lep komentar.....možda neki drugi put
  3. jegor 23 (avatar)
    Mogu reći samo:Katastrofa.
  4. Soradze (avatar)
    Hrast je SVETO DRVO starih Slovena....
  5. MPMcB (avatar)
    Ajmo polako.

Juče sam čuo Velju kako mudruje nešto u stilu: "Saslušajmo šta kaže struka.."

Ima načina da se taj hrast jako lepo i uklopi u zeleni pojas oko auto puta.
    Nije to prvi slučaj takve vrste To se radi, uz samo malo dobre volje i ljudskog komuniciranja, koje ne provocira inat i ačenje zbog jeftinih političkih poena.
    Povrh svega Velja mi ne liči na nekog ko nema načina da malo pomeri trasu puta, ili neće baš za inat, jer mu je veći gušt da povrh svega za šta je zapeo još i aka sa meštanima zbog tog drveta.

Na regionalnom putu Sombor Novi Sad, između Sivca i Crvenke, vekovima stoji jedan hrast sa svojih ca. 4m debelim stablom. Iako mu kora grebe po asfaltu uredno je negde sedamdesetih zaštićen branikom i život teče dalje baš kao i sivi prljavi drum tik u z njega.
    Bio sam klinac, kada sam slučajno upznao šefa gradilišta koji je eskivirao strogo naređeno obaranje debelog stabla, na svoj brk privremeno, sve do sad. sasvim običan čovek,
    a istorijski lik.
  6. 123loncar (avatar)
    ...malo je dragi prijatelju međ nama takvih odvažnih običnih ljudi , koji jednostavno skrenu i drum zarad života biljke...ovde neki , što oblače ljudsku kožu kad izađu iz kuće , imaju svu vlast u svim sverama ljudskih aktivnosti..njima život ljudi ništa ne znači ,a da o drugim oblicima ne govorim...hrast je simbol postojanosti / integriteta - zaštitnik istorije i istine...stoga ima da nestane sa ovih prostora...obrati pažnju , po varošima hrastovina se nalazi u uličnoj prodaji za ogrev - zajedno sa bagemovinom i topolovinom...crkva , skriveno rasprostire i podgrejava kampanju : hrast u ognju....tako je to !
  7. hakim bej (avatar)
    I za mene, i za avatar, i za Mrku i za hrast je bolje da mi je hrast u avataru a ne Mrka.
    Ali ako nestane hrast, morace Mrka da ga zameni.
    To bi moglo da boli.
  8. 123loncar (avatar)
    ...ako to može njegovoj metresi da napuni džepove , Mrka ne pita koliko to boli !...ma ima da zgazi i onaj amerima što je najstarija živa stvar na planeti !
  9. gost 64200 (avatar)
    Ovaj loncar bi da zakuca kos na tom stablu i da igra basket sa politicarima ne bi li im skrenuo paznju. Predlozi jednu tekmu u hrast vece su sanse da tako sacuvas stablo. Podrzacu te istaknuti krtasu lol
    P.S. E da odgovoricu ti ovde na ono rvoje pitanje, babuske su zakon, volim ih najvise na svetu, jezerske me ribe ne privlace puno, narocito ne jedan som (a. a .a hahaha) ili saran. Hajd uzdravlje i pazi sta pises ubuduce po tudjim blogovima, temama i tako to na nasu inernu temu, malo si preterao onomad... a a a :D khm khm . !