EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh

Oceni ovaj blog
Ulazim ja sve nesto u 'EU' jos od jučer,smisljeno..psiholoski.... Osluskujući atmosferu oko sebe,pod egidom.."dodji hljebe da te jedem",odlučih se adaptirati. Fino ostavila brdo materijala za peglanje,a da nisu kartice..očekujući da jutros prije nezaobilaznih croasana,onako..da budu bas a'la france,uz milozvučni glasić prezgodnog skolovanog butlera,engl.podrijetla..to je kao pedigre za butlera,bez obzira na Uniju,da to bude rijeseno!! Jer ja i u Hrvatskoj i u EU imam isti stav prema peglanju...,jako negativan :-) Uglavnom,nista od toga, i s tim da sam europskim sredstvom za cisćenje.......,jučer..oderala kadu,....a danas se pojavio hrvatski kamenac!! Tako da,možda najbolje da odem leći,i probam sve odsanjati,u drugoj verziji! :-) ova colour mi nešto baš i ne ide....a i od ovih zvijezdica nisam sigurna jel me to netko mlatnuo nečime po glavi pa mi se roje 28 zvijezda oko glave...ili imam povećani očni tlak pa mi zvijezdice pred očima...

a muzika...ODA RADOSTI.....isprala mi mozak....kao da me drži Gestapo i provodi mučenje muzikom.....jednoličnom...stalnom...konstantnom.. ..i eto smiješak zaleđen na usnama....našla se jutros sa bratom...polubratom po ocu nakon dugog niza godina....i ispričali se mi kao da se nikad nismo niti rastajali...i onda svatko na svoju stranu...ja bih doma...a ono....zabarikadirali mi ulice...sve neki ugroženi dični i presvijetli diplomati stižu na tortu od 40.000,00 kuna...euro je 7,5 kuna...pa na pršuta, dalmatinskih delicija, vina, i bla bla bla...ostaloga što paše njihovim prefinjenim nepcima....i upitam ja policajca a on onako dobra naša slavonska duša, digli ga iz Županje da čuva te ljudima mile politčare da ih ne bi netko pračkama gađao....kaže on meni tako da ja ne mogu kući svojoj još dva-tri sata...dok cijela ta dvorska europska svita ne prođe...njemu teško, daleko je od kuće...ja ga mučim a on za moje naselje gdje živim u Novom Zagrebu nikad u svojoj rodnoj Županji ni čuo nije...i kako da nam onda ne zasvijetle zvijezdice oko glave i suza na oko ne krene od ODE RADOSTI...sve u svemu...idem prespavati...jer još ovih par sati postoji Hrvatska....kako sam ja to shvatila po programu naših televizija...valjda ćemo od sutra biti euovnorvatska...tko će ga znati....javljati ću vam što nam donesoše europljani....ako će me tko obavijestiti o promjenama....a do tada....do slijedećeg tipkanja ....pisati će vam "Eurobljanka".....

Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na Facebook Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na Google Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na My Yahoo! Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na Live Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na MySpace Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na Twitter Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na Digg Pošalji "EU....Europska unija....euuuuuuuuuuu...h hhhhhhh" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Priče iz istorije su slične ,samo su kulise drugačije.Što se Europe i Zapada tiče Špengler je rekao svoje kako sa tim stvari stoje i tako i se i zbiva,u načelu hehe,ali o detaljima piši nam slobodno ,dosadno sigurno biti neće
  2. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Priče iz istorije su slične ,samo su kulise drugačije.Što se Europe i Zapada tiče Špengler je rekao svoje kako sa tim stvari stoje i tako i se i zbiva,u načelu hehe,ali o detaljima piši nam slobodno ,dosadno sigurno biti neće
    bum...imati ćete ako ne dnevne ali ono bar tjedne izvještaje....
  3. Aribi (avatar)
    haj nek vam je sa srecom u toj EU.....mada mogli su vam dati euro i shengen kad su vas vec primili, a ne samo zvezdice......nadam se samo da vam nece uzeti bas sve ono najbolje sto imate zarad tog shengena i eura....Jadran je isuvise lep da bi se Shvabe za badava po njemu shepurile...ahhhhhh.......u kakvom svetu mi zivimo....pisi sta ima novo kod vas kad stignes.
  4. faraonn (avatar)
    ...nemoj tako I'...nemoj...
    ...ruka koja Vrata otvara
    poštuje se...
    Ulazak u Hrvatske u EU
    primjer je globaliteta i ne može se zaustaviti
    jer sve 'uslive' koje je Hrvatska morala ispuniti
    to narod ne zna
    a morala je...sad je sve ozvučeno...opservacija puna i kao malarija će se
    širiti
    sve do Vojvodine
    Globalitet je to...
    ...nemoj I' nemoj
    Turskoj ne daju jer se još ona nekako opire ali Turska nije CH...
    Pozdravljam te, draga moja Prijateljice...
  5. *pustinjakinja (avatar)
    Dopao mi se tekst.
    Tebe puno pozdravljam i zelim brz oporavak.