Zašto žene plaču - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Zašto žene plaču

Oceni ovaj blog
[I][B][COLOR="#0000FF"]Jedan dečak upita svoju majku:
"Zašto plačeš?"
"Zato što sam žena", odgovorila mu je.
"Ne razumem", rekao je dečak.
Majka ga zagrli i reče:
"Sine, nikada nećeš ni razumeti."
Kasnije je upitao oca:
"Zašto mi se čini da mama plače bez ikakvog razloga?"
"Sve žene plaču bez ikakvog razloga", bilo je jedino što je znao reći.
Dečak je odrastao i postao muškarac, i još uvek se pitao zašto žene plaču. Na kraju se obratio svom duhovnom ocu i upitao ga:
"Zašto se žene tako lako rasplaču, oče?"
Duhovnik mu odgovori:
"Kada je Bog stvarao ženu, morala je biti posebna. Dao joj je ramena toliko jaka da može da ponese svu težinu ovoga sveta, i dovoljno snage da svakome može da pruži utehu. Dao joj je blagoslov da može da podnese porođaj, a kasnije i odbijanje, koje će toliko puta posle dobiti od te iste dece koju je rodila. Dao joj je volju da ide dalje i onda kada svi drugi odustanu, i još snage da se brine za svoju porodicu i tokom bolesti i nevolje, bez prigovora. Dao joj je bezuslovnu emociju da voli svoju decu, čak i tada kada je uvrede do srži. Dao joj je mudrost da zna, da dobar muž nikada namerno ne bi povredio svoju ženu, ali da povremeno iskušava njenu postojanost i odlučnost da bude uz njega. I napokon, dao joj je suzu da se isplače, da izrazi svoja osećanja kada god za to oseti potrebu. Vidiš, sine moj, lepota žene nije u odeći koju nosi, u njenoj figuri, ili načinu na koji se češlja. Lepota žene se mora videti u njenim očima, jer one su kapija na putu do njenog srca, tog divnog mesta na kome stanuje ljubav!"[/COLOR][/B][/I]

Pošalji "Zašto žene plaču" na Facebook Pošalji "Zašto žene plaču" na Google Pošalji "Zašto žene plaču" na My Yahoo! Pošalji "Zašto žene plaču" na Live Pošalji "Zašto žene plaču" na MySpace Pošalji "Zašto žene plaču" na Twitter Pošalji "Zašto žene plaču" na Digg Pošalji "Zašto žene plaču" na del.icio.us

Ažurirano 30.06.2013. u 01:49, autor: Vlado

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Soradze (avatar)
    pozz
  2. 123loncar (avatar)
    Bravo ! Hvala !
    Ažurirano 30.06.2013. u 15:22, autor: Vlado
  3. bobuljka (avatar)
    Divno
  4. Vlado (avatar)
    [QUOTE=Soradze;bt238423]:klap: pozz :heart:[/QUOTE]

:hvala: :cmok2:
  5. Vlado (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt238424]Bravo ! Hvala ![/QUOTE]

Hvala na čitanju Lončar. :hvala:
  6. Vlado (avatar)
    [QUOTE=bobuljka;bt238434]Divno :cmok2:[/QUOTE]

:hvala: :cmok2:
  7. gost 243455 (avatar)
    :cmok2::klap:
  8. Vlado (avatar)
    [QUOTE=nevena 45;bt238443]:cmok2::klap:[/QUOTE]

Hvala još jednom... :cmok2:
  9. jegor 23 (avatar)
    Svaka čast
  10. hirajgoagain (avatar)
    e hvala : ) : )
  11. Vlado (avatar)
    [QUOTE=hirajgoagain;bt238474]e hvala : ) : ) :)[/QUOTE]

Vidiš kako ja znam sve.. :D :cmok2:
  12. iamblond (avatar)
    svima vana veliko ..neće me biti jedno vrijeme...razrezala sam ruku....šivali mi vene, neke manje žilice, rezjedubok...i ne ide mi bas tipkanje...javim se kad ruka profunkcionirara
  13. Vlado (avatar)
    [QUOTE=iamblond;bt238484]svima vana veliko :heart:..neće me biti jedno vrijeme...razrezala sam ruku....šivali mi vene, neke manje žilice, rezjedubok...i ne ide mi bas tipkanje...javim se kad ruka profunkcionirara[/QUOTE]

Budi dobro, čuvaj se. :cmok2:
  14. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    svima vana veliko ..neće me biti jedno vrijeme...razrezala sam ruku....šivali mi vene, neke manje žilice, rezjedubok...i ne ide mi bas tipkanje...javim se kad ruka profunkcionirara
    .....želim ti brz oporavak....srećno !