Univerexport - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Univerexport

Oceni ovaj blog
Večeras sam u jednom „Univerexport“-u hteo kupiti lubenicu. Ne znam zašto sam odabrao baš ovaj, verovatno mi je bio najbliži, a mali, nikakav, slabo opremljen, nedavno otvoren... I uđem ja unutra i u „bašti“ potražim lubenicu. I vidim da nema nijedne. I krenem ka vratima, onako vidno razočaran, jer moram da idem dalje, a prodavačica mi se kao naruga što tražim lubenicu, jer, jelte, oni su mala prodavnica, ni nalik na svoju veliku „braću“ širom grada, i ja kao treba da znam da je tako. I šta ću, da bih im se nekako osvetio, vratim se nazad, uzmem jednu trešnju, izmerim je na vagi, dobijem cenu od 0,22 dinara, i, naočigled nekoliko kupaca, dođem do kase i spremim 1 dinar, da platim račun. I očekujem kusur od 0,78 dinara. Ha ha ha. No comment. Serem vam se u supermarket...

[video=youtube;UegbBQ-NRQc]http://www.youtube.com/watch?v=UegbBQ-NRQc[/video]

Pošalji "Univerexport" na Facebook Pošalji "Univerexport" na Google Pošalji "Univerexport" na My Yahoo! Pošalji "Univerexport" na Live Pošalji "Univerexport" na MySpace Pošalji "Univerexport" na Twitter Pošalji "Univerexport" na Digg Pošalji "Univerexport" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari