Izbegavajte negativne misli - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Izbegavajte negativne misli

Oceni ovaj blog
Kada čovek puno osuđuje i loše misli - strada jetra. Ako čovek vređa druge, ili ako se njegova ljutnja, pošto ga je neko uvredio, eksplozivno širi - strada srce. Želudac strada kada se čovek često ljuti i vređa, i to ne samo na svoje bližnje već i na samoga sebe. Po svojim razmerama najrasprostranjenije agresije se odvijaju na suptilnom planu, i to neprimetno, u postojanim kvantumima. Što su razmere naših pretenzija i očekivanja, kao i nezadovoljstva zbog njihovih neispunjenja, veće - situacija je opasnija. Nezadovoljstvo spoljašnjim svetom, svojom sudbinom, kao i konstantno unutrašnje odbijanje da prihvatimo situacije koje nam život donosi - uzrokuju najdublje ljutnje, i najčešće se sve okončava rakom pluća. Ili, ako imate sreće, onda tuberkolozom ili stalnim bronhitisima i pneumonijama... Rešenje: neka vam sve bude ravno i upražnjavajte sungazing (izgooglajte). Namaste.

Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na Facebook Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na Google Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na My Yahoo! Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na Live Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na MySpace Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na Twitter Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na Digg Pošalji "Izbegavajte negativne misli" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...pa nije pametno baš zbog svega i svačega Googlati ...evo recimo ovo - pa sudi sam : http://gledanjeusuncesangejzingmamaciprevara.com/tekstovi/2-uncategorised/57-gledanje-u-sunce-strasni-mamac-i-prevara ...

...no da se vratim na tvoje kazivanje....upravu si kad tvrdiš da negativne misli / da tako kažem / prouzrokuju veliki broj hroničnih obolenja od kojih većina završava se metastazama... dakle , za odbranu od loših misli ti preporučuješ ukidanje unutrašnjeg dijaloga sa takvim razmišljanjima ...to je lako reći ...to čak deluje onako premudro...to ovo većinsko porobljeno stanovništvo milenijumima sluša...ali niko neće da kaže da takav unutrašnji dijalog svoje korene ima u lošem / robovskom životu ....dakle , po meni , životno robijanje nagoni čoveka da vodi loš unutrašnji dijalog sa lošim razmišljanjima i lošim mislima ... takav dijalog kod robijaša je odbrambeni mehanizam ... on ga lažno kuraži ...daje mu lažnu nadu u sutra ...naravno od danas do sutra... e to robijaško od danas do sutra , robijaša čini večnim sužnjem... a sužnju je sve jedno od čega će skapati / biča / metka / gladi ili pak neke opake boleštine....
    ..onda čemu briga za sužnjeve...ako si zbog njih to pisao, džaba si kuckao po tastaturi...ako si to kuckao zarad ovih kerova koji sroje između sužnjeva i gospodara života i smrti ?...e onda si silno pogrešio... imaš nehumane namere...hoćeš zlu da obezbediš dugovečnost... a takav cilj , pomaganje zlotvorima i ništarijama , sam po sebi kad tad razvije misli, koje otkrivaju negativnost postupanje delatnika .. tad takav delatni nađe se u spirali unutrašnjeg dijaloga ... počne da da proganja spoznaja etike vrlina ... is ve što misao ide dalje , sve mislilac otkriva da nema vrlina ...tad ono , njegov cilj pretvara se u demona koji mu duva zavrat....đavo duva zavrat a misli se roje....telo pati...tad shvati da je bio potpuno upravu kad je skontao da negativne misli su uzročnici velikih obolenja...sve posta džaba...tad čovek postaje sužanj utamničen sopstvenim mislima i žrtva sopstvene pameti..a ono opet, sužnju uvek biva sve jedno od čega će da skapa...

...okreni obrni , za sve ( sem za gospodare života i smrti ) po meni , ispade da je dobro još pri rođenju , da se ubije moć unutrašnjeg dijaloga...dakle, umna pa i duhovna kastracija...lepo budeš čovek umni kastrato...tad nema misli pa nema ni ovih boleština...no , rađa se u bezmišlju jedan mali problem , tad nema ni života..Tja !?
  2. Demijurg (avatar)
    :klap:
  3. 123loncar (avatar)
    ...htedoh da ti kažem , da jutrenje sa zurenjem u horizont ( bez fotonskog ozračivanja očiju ) strašno pomaže duši pa verovatno i opštem zdravstvenom stanju...u ostalom , sam horizont u bilo koje doba dana ( kad ne opterećuje oči neki svetlosni izvor ) po meni je božanstven...jednostavno gura čoveka u nešto novo , tako potrebno , tako važno i poželjno - tako životno...ma horizon je za one koji vole da vole --- život ; pun je života...
    pozdrav !