DRUGA POLOVINA

hahaha pa malo je to fantasto kao da nismo programirani da ipak zivimo sami ali eto lepo je ziveti u tom nekom sladunjavom hm intervalu ljubavi sve je prolazno pa i nase polovine nemojte mi zameriti kako mi menjamo svoje vidike tako i zelimo novo da vidimo pomirisemo gledamo joj bas sam grozna ali zaista je to bas tako
 
Da, u pravu ste svi po malo, ali do kraja je u pravu jedino TENORINA, slazem se da se zapravo mi promenimo ( ili nasi partneri) i onda... traze sebi novu drugu polovinu. Ima tu dosta logike i ... istine , to je i dijalektika... ma da u pravu je skoz.. dijalektika
 
To sa drugoj polovini je u najmanju ruku budalasto. Verujem da su ljudi zapravo jedno celo kao recimo platno na kom se slaže mozaik od tragova koji ljudi ostavljaju u našim životima, pesnik bi rekao u duši (ja baš ne mogu da je lociram a sigurna sam da je imam). Na tom putu pravljenja vlastitog mozaika kad već liči da je sve gotovo i završeno pojavi se ta čarobna boja koja svemu daje neki drugačiji i smisleniji izgled, popuni ama baš sve praznine promeni koješta i tek tada možeš kazati ŽIVEO SAM!
 
Ali ja vise volim kada ja volim , pa naravno da mi se ljubav i uzvrati. To je divno osecanje, pleni zivote, ostavlja lepe uspomene, zavredjuje i malo boli posle, jer imamo za cim i zaliti...
U istoj meri smara kada tebe neko voli , kada je ljubav ne uzvracena s tvoje strane , e to tek smara !
Divim se ljudima kojima je vazno da budu voljeni i nije im potrebnno da imaju to divno osecanje uzvracene ljubavi u sebi !
 

Back
Top