Blago vama - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Blago vama

Oceni ovaj blog
Blago vama sa vašim lekarima. Prate sve “novitete” iz sveta i stalno se usavršavaju. Vidim da je poslednjih godina sasvim svejedno, bio kod vračare ili kod lekara, isto ti se hvata, nadrljao si. Ministarka po običaju nikada nije obaveštena. U zadnje vreme neobaveštenost nadležnih ima razmere epidemije. A pošto kažu da hoće izbore, eto nama njih ponovo na otvaranju mostova, građevina, Skadra na Bojani... Ko ne pomuze kravu na vreme možda zatekne nekog od ovih što hoće da budu ministri kako je muzu i daju joj reklamni materijal. Lekari će biti opet poslati čak i u Pamprckovicu Gornju (i Donju naravno) da vas navataju za merenje pritiska. A neobeleženi avioni i dalje bacaju chemtrails i izazivaju Morgelone (izgooglajte). Morgeloni, jel to beše potomak od onog “Malo Morgen”? Ha ha ha. A vi samo jedite njihovu hranu i trujte se njihovim lekovima. Pišam im i na hranu i na lekove. Pišam na GMO hranu... na meso, mleko i jaja... kao i na svu industrijsku hranu sa kodom HACCP, jer mi se može tako. Kome smeta, neka me slobodno tuži Gradskoj čistoći ili Svinjskoj partiji Srbije. Dok prijava stigne do policije i sudstva, teških diletanata, koji običnog građanina ne mogu locirati i naći oko tri nedelje, pojeo vuk magarca. Ha ha ha.

Pošalji "Blago vama" na Facebook Pošalji "Blago vama" na Google Pošalji "Blago vama" na My Yahoo! Pošalji "Blago vama" na Live Pošalji "Blago vama" na MySpace Pošalji "Blago vama" na Twitter Pošalji "Blago vama" na Digg Pošalji "Blago vama" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mirnat (avatar)
    baš jutros kada sam ustala da pomuzem svoje kravice,digoh glavu i na predivnom plavetnilu neba ugladah avion ostavlja za sobom debeli trag, a samo malo na drugu stranu pomalja se još jedan,okrenem se oko sebe...nebo ispresecano tragovima iz aviona koji se satima raspršuju po nama, našoj prelepo,prelepoj Majci Zemlji...
  2. 123loncar (avatar)
    ........................