N E S A N I C A...a nije od Toše.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

N E S A N I C A...a nije od Toše....

Oceni ovaj blog
Probdjeh skoro cijelu noć, klasičan školski primjer nesanice. Uzimati tablete za spavanje ili ne?? Nemam pojma iskreno, popila sam ih recimo jedno desetak u zadnjih par mjeseci i sječam se da su samo 4 djelovale, spavala sam od njih. Oxazepam?! Vrijede li ili ne vrijede nemam pojma, ali kod mene nisu baš djelovale, ali nisu krive tablete. Kriv je moj mozak koji kako se noć počne spuštati a on iz nekih samo njemu znanih izvora izvuče neki kerozin i zavergla do najjače brzine i dovlači slike koje mi baš i ne trebaju u glavi, ali dovuče ih tako snažno da koliko god glavu pokrivala jastukom, čvrsto žmirila, brojala ovce, koze /ovih imam nekoliko dvonožnih u svojem životu/, konje, magarce /bogme i njih imam nekoliko/ ništa ne pomaže. Pokušavam sve neke teorije isprobavati, te misliti na nešto lijepo, te puštam si muziku za relaksaciju i....od svega toga nula bodova. Nočas sam odgledala 3 filma, komedije, ustala se, otuširala, oprala kosu i sad evo me ovdje. Pijem kavu i odlučila sam napisati ovu malu ispovijest. DA, ja pripadam onoj rizičnoj skupini koja ne spava noćima, danima. I vjerujem da će svatko od vas imati teoriju kako to sve ide iz glave, ali ja sam to već gore navela, pa bih lijepo molila ima li tko kakav savjet, preparat, stroj, eventualno i bejzbol palicu, toljagu, ma bilo što čime se može isključiti mozak, potjerati misli i utonuti u san??
Unaprijed sam vam zahvalna!!!
JA
http://http://3.*****************/-M79...ting+sheep.jpg

Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na Facebook Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na Google Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na My Yahoo! Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na Live Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na MySpace Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na Twitter Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na Digg Pošalji "N E S A N I C A...a nije od Toše...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. iamblond (avatar)
    [IMG]http://3.*****************/-M796dV3XAR8/Tu7SoZcFOwI/AAAAAAAAAd8/xGbbx8lG5Io/s1600/counting+sheep.jpg[/IMG]
  2. skura58 (avatar)
    Nikako pilule za spavanje.
    To je droga, pa ako se navučeš
    nećeš nikako moću da zaspiš bez njih.

Možda da probaš sa jogom.
    Ali pažljivo, samo ga učiteljem tj. guru-om.

1. Psihočka priprema za bavljenje jogom
    2. Vežbe disanja
    3. Lakše fizičke vežbe.

Kada prodješ prve dve tačke
    osećaćeš se mnooooogo bolje.

I ženu sam "naterao" da počne sa jogom.
    i to posle teške operacije.
  3. iamblond (avatar)
    probala sa laganim fizičkim vježbama...ali nakon svih tih terapija, izgleda da je još prerano za bilo što....ali svejedno hvala ti na savjetu.....lijep dan ti želim prijatelju....
  4. zxy (avatar)
    Sat ,dva boravka napolju
    u šetnji na čistom zraku
    predveče il pre spavanja
    i spavaćeš bez problema
    ps
    Večera laka se podrazumeva
    jer hoće da pati glava
    od prepuna stomaka
  5. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Sat ,dva boravka napolju
    u šetnji na čistom zraku
    predveče il pre spavanja
    i spavaćeš bez problema
    ps
    Večera laka se podrazumeva
    jer hoće da pati glava
    od prepuna stomaka
    da je tako lako...
    spavati bi mogao svako...
    ali....kao i uvijek to ALI....
  6. zxy (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    da je tako lako...
    spavati bi mogao svako...
    ali....kao i uvijek to ALI....
    Imaš pravo jer ne može svako
    da se natera na to lako
  7. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Imaš pravo jer ne može svako
    da se natera na to lako

nije lako, nije...lako je reči...napisati...
    al pokušaj ti mene uspavati....pa da vidiš što je lako...
  8. zxy (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    nije lako, nije...lako je reči...napisati...
    al pokušaj ti mene uspavati....pa da vidiš što je lako...
    Zar nema neko bliže nego ja odavde
    sem da ti neku uspavanku pošaljem doveče