Zivot svoj volim... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

Zivot svoj volim...

Oceni ovaj blog
Mene neces vidjeti u vecini
Ja sam tu negdje van svega vašeg
Ja sam negdje u mom krugu
Nemoj za mnom,bolje odma skreni
Samo rijetki me prate,oni koji mogu
Samo oni koji me razumiju
Oni koji zele da me shvate
Samo rijetki su uz mene
pa cesto palim svijetlo da nestanu sjene

Ne pokušavaj da moj zivot izucavaš
Ne pokušavaj da traziš odgovore o meni
Ako sam te pustio,pusti i ti mene
Odmakni se,svojim putem kreni
Imam svoju tvrdjavu debelih zidova
Par ljudi iza njih,ne teba mi više
Jer vjeruj mi,jedva sam se sklonio sa kiše
jedva sam stvorio ovaj krug
Ne zelim moje ime zlatnim slovima da piše

Meni je ovo dovoljno necu ni manje,ni više
Necu ljepše,necu gore
Dosta je bilo boli,dosta na rani soli
Necu dozvoliti da me zivot opet slomi
I nemam ljubavi za sve i svakog
Imam za jednu osobu koja mi zivot znaci
Imam za jos par ljudi i to je sve
Ne zelim zivot ni duzi,ni kraci
Zelim da me srce vodi,zelim sa osmjehom da zivot vodim

NECU NA IVICI DA STOJIM
AL' NECU NI IZAZOVA DA SE BOJIM
...

HVALA DRUGARI NA CITANJU,NESTO ISKRENO NEMAM PUNO VREMENA ZA PISANJE;PA OVAKO NA TREN UHVATIM INSPIRACIJU ZA VRAT I NAPISEM,A ZAO MI JE STO NEMAM VREMENA DA IZBACIM JOS KOJI DIO "OVO JE BALKAN" AL BICE POLAKO ...

POZZ OD ARRY-a

Pošalji "Zivot svoj volim..." na Facebook Pošalji "Zivot svoj volim..." na Google Pošalji "Zivot svoj volim..." na My Yahoo! Pošalji "Zivot svoj volim..." na Live Pošalji "Zivot svoj volim..." na MySpace Pošalji "Zivot svoj volim..." na Twitter Pošalji "Zivot svoj volim..." na Digg Pošalji "Zivot svoj volim..." na del.icio.us

Kategorije
Poezija

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Odlična pesma. Taman kako treba.
    I ne treba ti više.
    Ljubav za sve ljude, razumevanje i prihvatanje, ljubav prema životu kakav dodje, neka nova gledanja koja će samo podspešiti tvoja davanja ali ne i traženja da ti se da, dolaze sa iskustvom, ali samo onome ko zdravu osnovu za to ima, a nema većina.....ti imaš

Još ne znaš šta si napisao, jer si intuitivno to uradio.....ali ja znam. I ako nam se putevi razidju, a hoće jednom, dosta puta ćeš se setiti ovog što sam ti rekla....naravno ako zapamtiš
  2. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Odlična pesma. Taman kako treba.
    I ne treba ti više.
    Ljubav za sve ljude, razumevanje i prihvatanje, ljubav prema životu kakav dodje, neka nova gledanja koja će samo podspešiti tvoja davanja ali ne i traženja da ti se da, dolaze sa iskustvom, ali samo onome ko zdravu osnovu za to ima, a nema većina.....ti imaš

Još ne znaš šta si napisao, jer si intuitivno to uradio.....ali ja znam. I ako nam se putevi razidju, a hoće jednom, dosta puta ćeš se setiti ovog što sam ti rekla....naravno ako zapamtiš
    Hvala puno,hehehe a mislim da nisam los sa pamcenjem,pogotovo sa tim kada se trebam sjetiti necega ...