NESTO LJUBAVNO :) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

NESTO LJUBAVNO :)

Oceni ovaj blog
Ja bih zelio da ti se pohvalim,a ujedno i zhvalim,da ti kazem kako sam ja srecan,ali tako srecan,poptpuno srecan,svakim svojim dijelicem tijela...mozda se sada pitas zasto tebi sve to pricam,al' kad bolje razmislis i ti si mi sama rekla da tebi mogu sve reci,pa imam i sada toliku zelju da ti kazem kako sam srecan...osjecam u sebi kako mi nekako zaigra srce,ustvari osjecam u sebi kako mi skladno stvara melodije,ljubavne melodije da budem precizniji,ali opet se osjecam evo vec par sati usamljen,nedostaje mi jedna osoba,onako da me pogleda i zagrli,nije me zagrlila ima vec par sati...opet se sigurno pitas sta to ja buncam ili sta mi je sad,al' ja ti stvarno kazem nedostaje mi ta osoba,ma kada bolje razmislim i vise nego nedostaje,postao sam zavisnik o njenom mirisu,pogledu,poljupcu,postao sam zavisnik,al' neka ne zelim se lijeciti...e sad si vic pocela da se pitas koja je to osoba,mada znam da vec sumljas na jednu i da se smijeskas onako stidljivo i zaljubljeno isto kao sto se i ja sada smijeskam i jedva cekam da procitas ovo,jer sam ti morao napisati par rijeci o toj osobi...zasto bas tebi,pa to je vrlo jednostavno jer si ti ta osoba koja me cini srecnim i ponosnim na tebe i onako zaljubljenog me cinis,onako ko bezz glave,pa sledeci put opet kad ti budem zujao oko glave nemoj da se bunis pls,jer sam srecan i zelim tvoj osmijeh...a znam takodje i da nemas pojma koliko te volim,e nemoj odma sad da se bunis,znam da znas da te volim,al ne znas koliko,e za to ce ti trebati godine i godine zivota kraj mene,al' opet vjeruj mi neces saznati niti otkriti taj maksimum,e da nisam zaboravio ovu cu pricu da objavim na blog msm da znaju i drugi ljudi da i mi mladi znamo da se volimo ,a i bas me briga kako ce im se svidjeti,tebi znam da cu izmamiti osmijeh bar na par minuta...eto tako ja samo da ti koju rijec kazem i onako da znas da VOLIM TE...a i ne znam da li sam ti reko da cu i dalje da zujim,ako nisam eto da znas ...ETO BLESO NECU VISE DA TE GNJAVIM,A SAD IMA TVOJ OSMJEG DA UKRADEM I U SRCE STAVIM...

ETO DA PODIJELIM SA VAMA MOJU LJUBAV PREMA JEDNOJ DIVNOJ VELIKOJ DJEVOJCICI,ONAKO BLESAVOJ

POZZ OD ARRY-a

Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na Facebook Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na Google Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na My Yahoo! Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na Live Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na MySpace Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na Twitter Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na Digg Pošalji "NESTO LJUBAVNO :)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Bravo.....odavno nisam pročitala nešto ovako levo, veselo a ljubavno.
    I da znaš da se smeši...satima....a onda u toku dana u naletima....
  2. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Bravo.....odavno nisam pročitala nešto ovako levo, veselo a ljubavno.
    I da znaš da se smeši...satima....a onda u toku dana u naletima....
    heh hvala,pa mora valjda biti takvo kad je od srca ...
  3. Soradze (avatar)
    Arry, ukrasio si mi dan!!!! Ma kakav dan!!! Živeću od tvojih emocija dugo! Hvala ti. Čuvaj ljubav i uživaj, srećniče!!!!
  4. Arry (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Arry, ukrasio si mi dan!!!! Ma kakav dan!!! Živeću od tvojih emocija dugo! Hvala ti. Čuvaj ljubav i uživaj, srećniče!!!!
    hehehe drago mi je da nekome mogu i da uljepsam dan ...hvala i naravno cuva cu i ne ispustati iz srca...HVALA PUNO
  5. 123loncar (avatar)
    Beavo !

6. Arry (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Beavo !