Da li smo to zaista bili bolji mi? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Da li smo to zaista bili bolji mi?

Oceni ovaj blog
[B][I]Svetom smo se rasipali ko đerdani... Nosili nas nebom ćilimi...
Da li su to stvarno bili bolji dani, ili smo to bolji bili mi?
Nekad smo se bratimili po pogledu... Sluteći da isto sanjamo...
I Bogu je prosto bilo krstimo l' se ili klanjamo.[/I][/B]

[IMG]http://catosdomain.com/wp-content/uploads/2012/11/shiny-happy-people.jpg[/IMG]

Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na Facebook Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na Google Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na My Yahoo! Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na Live Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na MySpace Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na Twitter Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na Digg Pošalji "Da li smo to zaista bili bolji mi?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...ma sve je to bilo foliranje lukavih pokvarenjaka...sve ono što je iskreno, pošteno i čovečno - dugovečno je...to naše , bila je ništačka tvorevina od ništaka...zato se po ništavilu ništački i razgradilo...biće toga još...jer sve što ništaci razgrađuju i u sopstvenom ništavilu grade , sve se po istoj mudrosti / ništavilu po istom scenariju i razgrađuje...nastavak sledi...ka sapunica u bezbroj epizoda...biće, biće.... bog je veliki i pravičan...
  2. hirajgoagain (avatar)
    jao nemoj tako
    mozda je trebalo vremena da izraste lepo
    hmm sad bog radi za vas ne za mene
    za mene radi ovoliko
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...ma sve je to bilo foliranje lukavih pokvarenjaka...sve ono što je iskreno, pošteno i čovečno - dugovečno je...to naše , bila je ništačka tvorevina od ništaka...zato se po ništavilu ništački i razgradilo...biće toga još...jer sve što ništaci razgrađuju i u sopstvenom ništavilu grade , sve se po istoj mudrosti / ništavilu po istom scenariju i razgrađuje...nastavak sledi...ka sapunica u bezbroj epizoda...biće, biće.... bog je veliki i pravičan...
    Lončar bre ti sumnjaš u sve ali menščini imaš pravo ovde mada...mož da bude al ne mora da znači ,da ostavim i ja za sumnju rezerve a znam da ti je ova izreka omiljena
  4. zxy (avatar)
    Naravno da smo se promenili i menjamo se i dalje.Svakog dana više od pola veka najbolji odlaze i odande šalju pare kojima pokrivamo naše deficite.Već i ovo je dovoljno da ne zalazim dalje još ako dodamo negativnu selekciju kod ovoga što ostaje msm sve jasno je.Promenili smo se dabome ali na gore.