Uspeo sam danas

Da vam se pohvalim: uspeo sam danas da razumem neke životinje. Hranjenje pranom, najjačom duhovnom hranom na našoj planeti, odnosno solarna joga, učinilo je da počinjem da razume nemušti jezik. Naime, jedan čovek pored kog sam seo na jednu klupu, budući da su sve druge bile zauzete, jeo je GMO faširani burek. Naišla je jedna mačka, stala pored nas, i pogledala ga. Rekla je: “Mijau.” I ja sam je razumeo. “Mijau... Jedi, jedi, dabogda se zagrcnuo, da sve što ostane - ostane meni...” Nasmejao sam se. Mačka najednom pobeže, jer je naišao neki pas. I on je seo pored klupe i pogledao u čoveka. “Av! Av!”, rekao je. I njega sam razumeo. “Av! Av!.. Jedi, jedi, ostaće i meni malo...” I čovek mu je bacio malo.

Ustao sam sa klupe sav srećan. Slušao sam ptice kako se svađaju, zbog ptičje švaleracije... a onda otišao do mravinjaka. Njih odavno već razumem. Ali danas sam spoznao ceo nemušti jezik.

Poslušajte me, radite na sebi, za sopstvenu dobrobit; praktikujte solarnu jogu, i hranite se pranom, najjačom duhovnom hranom na planeti. Svaka čast svima koji su me poslušali, i pomogli sami sebi, jednog dana će razumeti jezik životinja, kao ja; od mene možete mnogo toga naučiti, i krenuti mojim putem prosvetljenja, čak i oni koje su braća iz vere slagala da će živeti večno u raju na Zemlji, dok oni mene nikada i nikako ne mogu nagovoriti da radim protiv sebe, da idem sa boljeg na gore, sa hranjenja pranom na prizemnu veru u spasenje preko nečije krvi i/ili bilo koje životinjske telesne tekućine... i na žderanje mesa, mleka i jaja... kao i ostalih GMO proserotina sa kodom HACCP... Namaste.
 

Back
Top