Blogeri Balkana - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

Blogeri Balkana

Oceni ovaj blog
Dragi moji prijatelji blogeri i blogerke,mladi i oni malo stariji,veseli i oni malo manje veseli,kako vam s svidja ova slicica?

Eto od mene za vas sve moje drage zemljake i komsije jedan poklon slika,pa da se ujedinimo ko blogeri i ko ljudi koji uzivaju u pisanju i stvaranju...

POZZ OD ARRY-a

Pošalji "Blogeri Balkana" na Facebook Pošalji "Blogeri Balkana" na Google Pošalji "Blogeri Balkana" na My Yahoo! Pošalji "Blogeri Balkana" na Live Pošalji "Blogeri Balkana" na MySpace Pošalji "Blogeri Balkana" na Twitter Pošalji "Blogeri Balkana" na Digg Pošalji "Blogeri Balkana" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Svidja mi se
    Samo to ujedninjenje za mene znači da treba da otvorim nalog na FB
  2. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Svidja mi se
    Samo to ujedninjenje za mene znači da treba da otvorim nalog na FB
    da otvoris,da otvoris nego sta,da se ujedinimo svi i prosirimo nase price
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Arry
    da otvoris,da otvoris nego sta,da se ujedinimo svi i prosirimo nase price
    ne bih ja.....prosto nemam vremena i za to a i ne volim gužvu , ali podržavam ideju da se piše i ujedine lepe reči, pomažu, savetuju
  4. Arry (avatar)
    ne bih ja.....prosto nemam vremena i za to a i ne volim gužvu , ali podržavam ideju da se piše i ujedine lepe reči, pomažu, savetuju
    e pa vidjecemo koliko ce se uspjeti u tome ...ali u svakom slucaju prijavljujem da cu sa zadovoljstvom pruziti uzitak i drugim ljudima da procitaju vas neki blog,naravno u koliko me autor ne bude tuzio hehehhe,a nece znam ja
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Čekaj........ne možeš uzimati tudji blog i prenositi ga bez odobrenja tog blogera
  6. Arry (avatar)
    Čekaj........ne možeš uzimati tudji blog i prenositi ga bez odobrenja tog blogera
    ne prenosim ja nista,mogu uzeti link nekog bloga i staviti ga na profil valjda?,ne uzimam ja blog ko svoj,nego postavljam link preko kojeg se ulazi na taj blog...valjda je link dozvoljeno djeliti?...
  7. Kiki_GNR (avatar)
    ne prenosim ja nista,mogu uzeti link nekog bloga i staviti ga na profil valjda?,ne uzimam ja blog ko svoj,nego postavljam link preko kojeg se ulazi na taj blog...valjda je link dozvoljeno djeliti?...
    Nije... bez dozvole autora bloga.

Mnogi blogovi nisu "public", nego ih mogu čitati samo članovi Krstarice.
  8. Arry (avatar)
    Citat Original postavio Kiki_GNR
    Nije... bez dozvole autora bloga.

Mnogi blogovi nisu "public", nego ih mogu čitati samo članovi Krstarice.
    A ne shvatam onda zasto pored svakog bloga postoji SVIDJA MI SE od fb,preko cega izbacujes odredjeni blog na FB?...ok oprastajte na tome...Al opet mi nije jasno zasto bi neko pisao blog,a da ne zeli neko da ga cita...u svakom slucaju nema problema to je vasa politika bloga ja se necu u to mjesati...HVALA NA OBJASNJENJU
  9. Arry (avatar)
    A ne shvatam onda zasto pored svakog bloga postoji SVIDJA MI SE od fb,preko cega izbacujes odredjeni blog na FB?...ok oprastajte na tome...Al opet mi nije jasno zasto bi neko pisao blog,a da ne zeli neko da ga cita...u svakom slucaju nema problema to je vasa politika bloga ja se necu u to mjesati...HVALA NA OBJASNJENJU
    ovjavljivanje je bilo na ovaj nacin,cisto da objasnim sta j eu pitanju

10. Borac za prava zivotinja (avatar)
    Dobar dan, Arry,

Iako će neki blogeri biti polaskani tvojim predlogom, biće i onih koji ne žele da im blogovi budu vidljivi na FB.
    Ne ulazim u razloge; samo znam da ima i takvih.
    Stoga bih te zamolila da, pre nego što ideju sprovedeš u akciju, tražiš dozvolu od blogera čiji blog nameravaš da lnkuješ na FB.

Unapred hvala.
  11. Arry (avatar)
    Citat Original postavio Borac za prava zivotinja
    Dobar dan, Arry,

Iako će neki blogeri biti polaskani tvojim predlogom, biće i onih koji ne žele da im blogovi budu vidljivi na FB.
    Ne ulazim u razloge; samo znam da ima i takvih.
    Stoga bih te zamolila da, pre nego što ideju sprovedeš u akciju, tražiš dozvolu od blogera čiji blog nameravaš da lnkuješ na FB.

Unapred hvala.
    nema problema ne izbacujem tudje blogove na fb bez da oni mi posalju svoj blog u koliko zele da ga objavim,tako da nece bude problema i ja sam necu objavljivati nicije blogove sem svoje ...HVALA VAMA NA UPOZORENJU