WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK.....

Oceni ovaj blog
slučajno sam pronašla na fb-u ovaj site....i želim ga podijeliti sa vama....uz mnogo zanimljivosti i novih informacija koje nam nisu dostupne u nažalost drugim tiskovinama, tv, radiu i mnogim internet siteovima, ovaj me oduševio...

Pročitajte koji članak, sigurna sam da će svatko od vas pronaći nešto za sebe...

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/03/12/146-razloga-zasto-secer-unistava-vase-zdravlje/

Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na Facebook Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na Google Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na My Yahoo! Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na Live Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na MySpace Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na Twitter Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na Digg Pošalji "WEBSITE : NOVI SVJETSKI POREDAK....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
  2. iamblond (avatar)
    hvala ti prijatelju....nadam se da si pronašao nešto za sebe...makar ima za sve...za svakoga tolika hrpa informacija koje nam taje i nisu nam dostupne....lijepu nedjelju ti želim....
  3. Arry (avatar)
    Bravo,a ova stranica ima takodje grupu na FB ciji sam vec duse clan i mnogo je korisna i otvara oci sto je najbitnije...Ljudi nisu svijesni sta se desava,mnogi ne znaju ni sta je to,al' drago mi je da je sve veci broj pogotovo mladih upucen i interesuje se...p.s NIJE SVE KAKO TI NA TV-u PRIKAZU,MANIPULIRANI SU,MANIPULISU TOBOM...
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio Arry
    Bravo,a ova stranica ima takodje grupu na FB ciji sam vec duse clan i mnogo je korisna i otvara oci sto je najbitnije...Ljudi nisu svijesni sta se desava,mnogi ne znaju ni sta je to,al' drago mi je da je sve veci broj pogotovo mladih upucen i interesuje se...p.s NIJE SVE KAKO TI NA TV-u PRIKAZU,MANIPULIRANI SU,MANIPULISU TOBOM...
    žao mi je što nisam tu stranicu našla ranije...i sama bolujem od karcinoma....ali za sad tako nalazi pokazuju je u redu....još ostaju pretrage a vjerujem da će i to biti dobro...laku vam noćicu....
  5. faraonn (avatar)
    ....Novi svjetski poredak ili nova Vlada svjetska...težak i nemilosrdan Program nekoliko moćnika koji više od sto godina kontrolišu sve a sad već je kulminacija i lomi se tamo gdje i ne kriju više svoje tragove a sve pod plastom pomoći i brige...ne vjerujmo Danajcima savremenim...
    I',-pozdravljam te i svako dobro želim...