BILJKA KURKUMA... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

BILJKA KURKUMA...

Oceni ovaj blog
Molim vas otvorite ovaj link jer znam da među vama ima isto bolesnih ljudi koji konzumiraju velike količine lijekova, i sve ono što nam daju u nadi da će nam se zdravstveno stanje poboljašati....pogledajte ovo...možda se pronadjete među svim time.....voljela bih da nađete malo vremena i pročitate ovaj tekst...vrijedan je vašeg vremena...

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/05/16/znanost-potvrdila-kurkuma-ucinkovita-kao-14-lijekova/

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/05/28/soda-bikarbona-najveci-neprijatelj-farmaceutske-industrije/

Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na Facebook Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na Google Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na My Yahoo! Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na Live Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na MySpace Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na Twitter Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na Digg Pošalji "BILJKA KURKUMA..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Aribi (avatar)
    Moja svekrva (Jordanka) uvek sprema zuti pirinac, vidjala sam i ranije, ali nisam imala pojma da je za zutu boju odgovoran kurkum ili turmerik. Ima recepata na internetu, nije tesko spremiti zuti pirinac, a ukusno je, a evo koliko vidimo i zdravo je Turmerik je odlican i za lice, ako ste ikada kupili Himalaja kozmetiku (a videla sam da je bilo jedno vreme kod nas) ona se bazira na takvim biljkama i sastojak je krema i gelova za umivanje, jer smiruje kozu. Hvala na informaciji! Veliki pozdrav!
  2. zxy (avatar)
    Posebno je dobra sa ribom i povećava učinak zdravih masti iz ribe.
  3. iamblond (avatar)
    drago mi je da je bar netko obratio pozornost na ove članke..a nadam se i na website...ima mnogo korisnih informacija ali najviše me ljuti nas truju sa svim tim kemikalijama koje nam uvaljuju pod ljekovite zbog profita....
  4. gost 305379 (avatar)
    JA JE STAVLJAM I U SUPU I U CORBE I GDE GOD NADJEM ZGDNO MESTO daje jelu prelepu boju...
  5. 123loncar (avatar)
    Hvala !
  6. iamblond (avatar)
    hvala vama što ste odvojili vrijeme i pogledali tu stranicu.....