Ko zeli nek izvoli - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

Ko zeli nek izvoli

Oceni ovaj blog
ja stvarno ne znam da li postoji ovo vec na forumu,msm trazio sam ali nisam naso,a znam da ce me LJILJA MMM ubrzo opomenuti u koliko ima vec,a u koliko nema mozda ce me opet opomenuti posto ovo ne bi smio da radim hahahaha ,u svakom slucaju oprastaj mi,a ako se smije evo link pa moji blogeri upadajte http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=1176

Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na Facebook Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na Google Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na My Yahoo! Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na Live Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na MySpace Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na Twitter Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na Digg Pošalji "Ko zeli nek izvoli" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Formirao si grupu.....ok
    ali ne razumem jer i ovde se možete, tj. možemo družiti.
    Piše se blog, pa komentari...naravno, sve je to javno i svak može videti a čak ne mora ni biti regostrovan na Krastarici....ono što se ne želi reći u četiri oka može na pp....čemu grupa za druženje jer i to je javno ali samo za blogere članove?
  2. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Formirao si grupu.....ok
    ali ne razumem jer i ovde se možete, tj. možemo družiti.
    Piše se blog, pa komentari...naravno, sve je to javno i svak može videti a čak ne mora ni biti regostrovan na Krastarici....ono što se ne želi reći u četiri oka može na pp....čemu grupa za druženje jer i to je javno ali samo za blogere članove?
    reci mi da ti kazem hah,pa ima ono tipa tema pa o njoj da se raspravlja,posto ovdje ne moze bas u tom smislu da bude otvorena neka tema,meni je blog nekako vise za poeziju,price i neko misljenje drustva,ne bas mjesto gdje se moze pisati na neki odredjeni nacin i otvarati tema za pricu o prici (nezz sta sam napiso al' nesto sam zelio pametno da kazem heh) oprastaj
  3. LJILJA MMM (avatar)
    majkumu, ni meni nije jasno koe si hteo da kažeš, al opraštam
  4. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    majkumu, ni meni nije jasno koe si hteo da kažeš, al opraštam
    VELIKI LJUDI OPRASTAJU