Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život...

Oceni ovaj blog
MUSKA PRAVILA!

Stalno slusamo “Pravila" ponasanja od zena. E, sada muski donose svoja pravila!

Obratite paznju... Sva su pod brojem “1“ po vaznosti, NAMERNO!

1. Zenske grudi postoje da bi se u njih buljilo. Nemojte to pobogu pokusavati promeniti.

1. Naucite pravila koristenja WC solje. Odrasle ste osobe. Ako je daska dole, dignite je gore. Za koristenje iste, nama je potrebno da bude gore, a vama da bude dole. Mi vama nikada ne prigovaramo kada dasku ostavite dole, zar ne?

1. Subota=Sport i Sportska kladionica. Promeniti to je kao da zelite promeniti zakone po kojima postoje plima i oseka.

1. Shopping NIJE sport. I ne, mi nikada necemo misliti drugacije.

1. Plakanje i cmizdrenje je isto sto i ucena.

1. Kada vam nesto treba, pitajte. Da to malo pojasnimo:
- Mi ne razumemo vase diskretne znakove!
- Mi ne razumemo kada okolisate!
- Mi ne razumemo kad nam nesto pokusavate reci!
JEDNOSTAVNO TO RECITE!

1. ‘DA’ i ‘NE’ su sasvim normalni i uobicajeni odgovori na pitanja koja postavljate.

1. Nemojte nas muciti svojim problemima, osim ako stvarno zelite da ih resimo. Jer mi to radimo, resavamo probleme.
Za sazaljenje imate svoje prijateljice!

1. Glavobolja koja traje 3 meseca je veliki problem. Posetiti lekara!

1. Sve sto je muskarac rekao pre 6 meseci vise ne vredi. Zapravo, svi nasi komentari postaju nevazeci posle 7 dana!

1. Ako ste umislile da ste predebele, mozda stvarno i jeste! Nemojte nas to onda ni pitati.

1. Ako nesto sto smo mi rekli moze biti interpretirano na dva nacina, a jedan od tih vas ljuti ili povreduje, znajte da smo mi zapravo mislili ono drugo.

1. Mozete nas zamoliti da vam u necemu pomognemo ili mozete nam reci kako hocete da vam pomognemo.
- NE, jedno i drugo zajedno!

1. Ako vec znate kako je nesto najbolje napraviti, onda to same i napravite.

1. Dok gledamo utakmicu, recite sve sto zelite, ali iskljucivo za vreme reklama.

1. Kristoferu Kolumbu nisu treble smernice za vreme voznje, pa ne trebaju ni nama!

1. SVI muski vide samo 16 boja, kao Windows defaultni setinzi.
- Kajsija, npr, je vocka, a ne boja.

1. Ako nesto svrbi, bice pocesano. Mi to jednostavno tako radimo.

1. Kada vas pitamo sta se desilo i vi kazete “nista”, mi cemo se ponasati kao da je sve u redu. Znamo da lazete, ali ko ce se sada boriti za istinu...

1. Kada pitate pitanje na koje mislite da necete dobiti odgovor, dobicete odgovor koji niste ocekivale.

1. Kada idemo negde, nama je u redu sve sto obucete, stvarno!!

1. Nemojte nas ispitivati o cemu razmisljamo, osim ako niste spremne da pricate o:

–Seksu,
–Sportu, ili
–Automobilima

1. Imate dovoljno odece.

i sad bih ja trebala nešto nadopisati ovdje...ma kako???....kad me ovo tako prosvijetilo da sam ostala bez riječi....žene moje u kakvom neznanju živjesmo ...

Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na Facebook Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na Google Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na My Yahoo! Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na Live Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na MySpace Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na Twitter Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na Digg Pošalji "Doooobro vam jutro dragi moji i evo malo pravila za život..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    JEDNOSTAVNO TO RECITE!

E, ovo uraditi po njihovom uputstvu samo ako hoćeš da se dotičnog ratosiljaš
    jer onda je svejedno da li on gornjom pameću razume ili ne....njegov ego razume

Inače sve pameti, muške i ženske, se dele na gornje i donje
    Ažurirano 30.05.2013. u 10:19, autor: LJILJA MMM
  2. skura58 (avatar)
    Samo da Te pozdravim
  3. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    JEDNOSTAVNO TO RECITE!

E, ovo uraditi po njihovom uputstvu samo ako hoćeš da se dotičnog ratosiljaš
    jer onda je svejedno da li on gornjom pameću razume ili ne....njegov ego razume

Inače sve pameti, muške i ženske, se dele na gornje i donje
    ja usvojila gornja pravila i lijepo tako počela razgovor sa svojim dragim...i on se tako umorio da je pobjegao spavati..a u pogledu nerazumijevanje....hhihihihihihi...
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    Samo da Te pozdravim

pozdrav i tebi dragi prijatelju iz kišnog Zagreba....ima li tko čarobnu kuglu da mi dojavi kad počinje RANO PROLJEĆE???...ili da vadim zimsku garderobu ipak???